Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theo Meijer Sport

Judo leren? Op een speelse manier de basis leren? Of ben je al ouder en wil je echt judoën?

Speciaal voor de kleine sportmannetjes en sportvrouwtjes (4 en 5 jaar) is er Tuimelen. Op een speelse wijze leren ze rollen, vallen, stoeien en samenwerken.

Vanaf 6 jaar kun je werken aan je ontwikkeling van je weerbaarheid, karakter, coördinatie, zelfbeheersing, samenwerken en verantwoordelijk zijn voor elkaar.

Er is recreatieve judo waarbij intern judowedstrijdjes zijn. Natuurlijk kun je daarna ook echt aan wedstrijden en toernooien meedoen. Daarnaast is er ook kickboksen, karate, jiujitsu en aikido mogelijk bij Theo Meijer Sport Amersfoort.

Ook zijn er lessen te volgen op de buitenlocaties in Vathorst. Kijk hiervoor even op het lesrooster via hun website (Klik op de roze button).
Veel sportplezier! 

Meer judo en andere zelfverdedigings sporten voor kinderen vind je op Kidsproof.nl

Theo Mijer Sport

Kosmonaut 8E

3824 MK Amersfoort

Openingstijden Tuimelen (4 en 5 jaar): dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdagochtend.
Judo: bijna elke dag, afhankelijk van je leeftijd. Het schema staat op de website.
Prijs €16,00 p.m.
Mail direct

Mail direct naar Theo Mijer Sport

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zwemles in Vathorst

Kom bij R&A Sports & Swimming Vathorst in kleine groepjes met persoonlijke aandacht je ABC halen!

Cursus Scholen in de Kunst

Lekker dansen, schilderen, toneel spelen of muziek maken? Dat doe je bij Scholen in de Kunst.

Krav Maga voor kids

Zelfvertrouwen krijgen, voor je zelf opkomen en je lekker fit voelen? Geef je op voor Kids Krav Maga!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

9 x leuke pluktuinen in en om Amersfoort

Geniet jij ook zo van de zomer? Alles groeit en bloeit. Je hebt vast ook al die prachtige bloemen en bramenstruiken langs de kant van de weg zien staan. Wij worden er altijd heel vrolijk van! Wat superleuk is, om samen met je kids bloemen of fruit te plukken bij een pluktuin.

Leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort

Ben je op zoek naar leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort en Gelderse Vallei? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben leuke adresjes voor je verzameld. Spelen in de buitenlucht samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes, leuker kan het niet worden toch? Have fun!

Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst

Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sport & Swimming.....
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief