Zumba in Hoogland
Snel bewegen en lol hebben op heerlijke Latijns-Amerikaanse muziek?
Tijdens een zumbales worden dansen als cumbia, salsa, reggeaton en de flamenco gecombineerd met aerobics waardoor er een leuke les ontstaat die makkelijk is te volgen.
Voor de kids is deze les natuurlijk aangepast op hun leeftijd en daardoor ook makkelijk te volgen.
Je mag drie proeflessen komen meedoen.
Theo Mijer Sport
Kosmonaut 8E
3824 MK Amersfoort
Openingstijden
Vrijdagavond van 16.30 uur tot 17.30 uur voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar.Prijs
€ 17,50 per maand, € 175,00 per jaar
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x samen genieten met de kids in de kerstvakantie
De kerstvakantie staat weer voor de deur en dat betekent: gezelligheid, feestjes, vrije tijd én leuke uitjes! Niet alleen bij jullie thuis, maar ook in Amersfoort en omgeving is er van alles te doen. Hieronder vind je alvast een paar leuke winterse tips en uitjes voor de komende tijd! Fijne feestdagen!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
10x Kerst knutsel ideeën om zelf te maken
Je huis samen met de kids in kerststijl versieren? Maak je eigen kerstdecoratie! Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijm, glitters en knutselmaterialen. We hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.