
G-elftal bij CJVV
Bij Voetbalclub CJVV organiseren ze G-voetbal voor mensen met een beperking, kom je eens kijken!?
Bij Voetbalclub CJVV organiseren ze G-voetbal! Zij geven mensen met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking de mogelijkheid om te kunnen voetballen.
Bij de indeling van de G-teams wordt gekeken naar de leeftijd. Tot 18 jaar spelen G-spelers bij de G-jeugd, vanaf 18 jaar bij de G-senioren. De teams zijn altijd gemengd. Jaarlijks organiseert CJVV een toernooi voor G-voetballers, het Zwanenbloemtoernooi. G-jeugd en senioren krijgen training op woensdagavond van 19:00 tot 20:00 uur. Kom eens langs om een kijkje te nemen!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Neem ook eens een kijkje op Kidsproof Plus voor meer toegankelijke uitjes, feestjes en sportclubjes!
Voetbalclub CJVV
Gasthuislaan 70
3817 EP Amersfoort
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug
Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!
Avontuurlijk bezoek aan het NMM!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze er zo leuk vinden. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘het bewegende paard’, ‘het levende strategospel’, ‘de stormbaan buiten’ en het 'zelf in een mini-tank rijden'. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!