Koffie en thee staan klaar!
Boerderij 't Paradijs heeft een nieuwe theeschenkerij met heerlijke zelfgemaakte producten.
Je bent welkom om na een mooie boswandeling of een lange fietstocht uit te komen rusten bij de theeschenkerij van Boerderij ’t Paradijs. In de nieuwe theeschenkerij wordt de koffie en thee vers geserveerd. Houd je niet van koffie of thee? Je kan ook proeven van de heerlijke zelfgemaakte icetea en limonades. Er is prettige zitgelegenheid, zowel binnen als buiten.
Op Kidsproof.nl staan nog veel meer lekkere eet- en drinkgelegenheden voor kinderen
Boerderij 't Paradijs
Bielderweg 1
3772 VM Barneveld
Openingstijden
Maandag gesloten
Dinsdag 9.00 – 17.00
Woensdag 9.00 – 17.00
Donderdag 9.00 – 17.00
Vrijdag 9.00 – 17.00
Zaterdag 9.00 – 12.30
Op zon- en feestdagen is de boerderijwinkel gesloten.
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 makkelijke én mooie hapjes voor het kerstdiner op school
12 keer makkelijk hapjes voor het kerstdiner op school. Uitgezocht en persoonlijke getest door collega Annemarie. Conclusie: makkelijk, snel, mooi én lekker om te maken!
18x samen genieten met de kids in de kerstvakantie
De kerstvakantie staat weer voor de deur en dat betekent: gezelligheid, feestjes, vrije tijd én leuke uitjes! Niet alleen bij jullie thuis, maar ook in Amersfoort en omgeving is er van alles te doen. Hieronder vind je alvast een paar leuke winterse tips en uitjes voor de komende tijd! Fijne feestdagen!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!