
Koffie en thee staan klaar!
Boerderij 't Paradijs heeft een nieuwe theeschenkerij met heerlijke zelfgemaakte producten.
Je bent welkom om na een mooie boswandeling of een lange fietstocht uit te komen rusten bij de theeschenkerij van Boerderij ’t Paradijs. In de nieuwe theeschenkerij wordt de koffie en thee vers geserveerd. Houd je niet van koffie of thee? Je kan ook proeven van de heerlijke zelfgemaakte icetea en limonades. Er is prettige zitgelegenheid, zowel binnen als buiten.
Op Kidsproof.nl staan nog veel meer lekkere eet- en drinkgelegenheden voor kinderen
Boerderij 't Paradijs
Bielderweg 1
3772 VM Barneveld
Openingstijden
Maandag gesloten
Dinsdag 9.00 – 17.00
Woensdag 9.00 – 17.00
Donderdag 9.00 – 17.00
Vrijdag 9.00 – 17.00
Zaterdag 9.00 – 12.30
Op zon- en feestdagen is de boerderijwinkel gesloten.
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Avontuurlijk bezoek aan het NMM!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze er zo leuk vinden. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘het bewegende paard’, ‘het levende strategospel’, ‘de stormbaan buiten’ en het 'zelf in een mini-tank rijden'. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.
Natuuruitjes en buiten activiteiten met kinderen
Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in en om Amersfoort te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit voor je kinderen? Lees dan snel verder.