Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eemlandhoeve Proeflokaal

In het proeflokaal van de Eemlandhoeve in Bunschoten kun je allerlei lekkere, verse producten vinden!

In het Proeflokaal van de Eemlandhoeve gebruiken ze zoveel mogelijk producten van het eigen erf en boeren uit de omgeving. Neem plaats op het overdekte terras, kies een picknicktafel op de spelwieide of leg een kleedje neer op één van de rustige genietplekjes.

De producten waarmee in het proeflokaal wordt gewerkt, worden zorgvuldig uitgekozen op basis van kwaliteit en duurzaamheid. Ook proberen ze zo min mogelijk te verspillen. Het menu beweegt met de seizoenen mee, waardoor er ieder seizoen weer iets anders lekkers op het menu staat. 

Kinderen kunnen heerlijk spelen op het erf of in de speelwijde. Zo staan er diverse skelters of kunnen ze op ontdekkingstocht

Voor meer informatie over het proeflokaal, klik je op de roze button. 

Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!

Eemlandhoeve

Bisschopsweg 5B

3752 LK Bunschoten-Spakenburg

Openingstijden Kijk voor de actuele openingstijden op de website via de roze button.
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Eemlandhoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

12 makkelijke én mooie hapjes voor het kerstdiner op school

12 keer makkelijk hapjes voor het kerstdiner op school. Uitgezocht en persoonlijke getest door collega Annemarie. Conclusie: makkelijk, snel, mooi én lekker om te maken!

De leukste winter- en kerstmarkten in de buurt

Knapperende vuurkorven, chocolademelk, kerstbomen, magische lichtjes en lachende gezichtjes. Wij zijn dol op kerstmarkten. In regio Amersfoort en Gelderse Vallei zijn er vele kerst- en wintermarkten die je met je hele familie kunt bezoeken. Wij zetten de leukste kerstmarkten voor kinderen in 2025 op een rijtje! Dat wordt een gezellig familie-uitje!

12x uitjes op de Veluwe met kids

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst en winter. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >