Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Juffrouw Jacoba

Heerlijk eten, gezelligheid en stoere kitsch, dat is wat je kan verwachten bij Juffrouw Jacoba.

Heb jij ooit een teckeltje met een crêperie gezien? In Amersfoort is er een!

Of nou ja, eigenlijk hebben de baasjes van Juffrouw Jacoba de crêperie, want met die kleine teckelpootjes wordt crepes, galettes, croques en wentelteefjes bakken wat lastig. Maar de kleine teckel houdt met haar snoetige snuit goed toezicht en begroet met haar wiebelstaart iedereen die binnen komt.

In december 2014 brachten Manon Schaap en Barbara de Rooij dit stukje Frankrijk naar hartje Amersfoort. Als je de zaak binnen loopt is het alsof je thuis komt en stap je een huiselijke sfeer binnen. En als het mooi weer is, neem je plaats in de prachtige besloten tuin.

Vanuit Bretagne heeft Juffrouw Jacoba de beste crêpe, galette en croque recepten meegenomen. Zodat iedereen in Amersfoort (en daar buiten) deze Franse heerlijkheden niet hoeft te missen!

Klik op de roze button om naar de website van Juffrouw Jacoba te gaan, daar kan je ook alvast een kijkje nemen op de heerlijke menu-kaart.

Volg jij ons al op Instagram? Daar vind je de leukste tips en een kijkje achter de schermen van Kidsproof Amersfoort.

Juffrouw Jacoba

Krankeledenstraat 6

3811 BN Amersfoort

Openingstijden Woensdag t/m zondag: 10.00 - 16.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Juffrouw Jacoba

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 supertips voor een dagje Harderwijk met kinderen!

Ontdek 6 leuke, kindvriendelijke uitjes in Harderwijk! Van klimbos en bowlen tot theater en museum – perfecte inspiratie voor een dagje uit met (klein)kinderen.

Het verhaal achter Sint Maarten

Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?

Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei

Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief