
Theetuin bij Pluktuin
Thee drinken in een theehuis tussen allemaal bloemen. Dat is pas genieten van je kopje thee!
In het oude bakhuis van Pluktuin Stoutenburg is een gezellig theehuis ingericht. In de zomermaanden kun je hier op het terras genieten van koffie, thee, zelfgebakken taart of Johan van Oldenbarnevelt koek.
Naast appeltaart is er iedere week een taart van de week, aangepast aan de tijd van het jaar, dus met vruchten die op dat moment volop verkrijgbaar zijn. Verder is er heerlijk boerenschepijs van IJshoeve Ruitenbeek.
Bij Pluktuin Stoutenburg kun je ook terecht voor een heerlijke High tea, dit kan alleen op afspraak, voor groepen vanaf 4 personen. Heel leuk in combinatie met bijv. bloemen plukken of een workshop keramiek glazuren.
In het theehuis is keramiek te koop, gemaakt door Meike Spruitenburg, jam en chutneys van ‘Oogst van eigen erf’ en kaarten zelfgemaakt door Sanne.
Je kunt hier ook nog zelf je bloemen plukken in de Pluktuin. Leuk om na afloop mee naar huis te nemen.
En ook een kinderfeestje kan in Pluktuin Stoutenburg gevierd worden!
Meer kindvriendelijke eet- en drinkgelegenheden vind je op deze website van Kidsproof.nl.
Pluktuin Stoutenburg In de vrolijke mortier
Stoutenburgerlaan 6
3835 PB Stoutenburg
Openingstijden
In de zomermaanden iedere vrijdag en zaterdag van 10.30 tot 17.00 uur.Op andere dagen op afspraak en/of wanneer het bord buiten staat.
Op zondag gesloten.
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Natuuruitjes en buiten activiteiten met kinderen
Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in en om Amersfoort te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit voor je kinderen? Lees dan snel verder.
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!
De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.