Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Film & café Lieve Vrouw

In theater film café De Lieve Vrouw kun je terecht voor leuke films, theater, koffie of lunch.

Het sfeervolle café van De Lieve Vrouw ligt middenin het uitgaanscentrum van Amersfoort en is voor veel bezoekers de ideale plek om voor en na afloop van een film of dagje uit wat na te praten. Overdag kan er binnen en buiten op het terras geluncht worden.

Ben je op vrijdagochtend aan het genieten van alle geuren en kleuren op de bloemenmarkt? Vanaf 10 uur kunt al in De Lieve Vrouw terecht voor een bakje koffie en/of een stukje ambachtelijk zelfgebakken appeltaart.


Lunch
serveert De Lieve Vrouw altijd vanaf 12 uur. Er worden diverse broodjes, tosti’s, (maaltijd)salades of een lekker soepje geserveerd. Je kunt deze zowel op het terras als in het café nuttigen.

En de Lieve Vrouw heeft ook een kindermenu ‘Klein Grut’: Snee oerbrood met chocopasta, pindakaas of huisgemaakte jam voor € 2,50 en als toetje een Waterijsje voor € 1,00

De ingrediënten komen zoveel mogelijk van lokale leveranciers. De appeltaart, gebakken door café-eigenaar Henri, heeft vele vaste fans in Amersfoort.
In het gezellige café zijn ook kinderen van harte welkom. Het is er overzichtelijk, er is vriendelijk personeel en kinderen kunnen er rustig rondlopen.

Meer kindvriendelijke eet- en drinkgelegenheden vind je op Kidsproof.nl.

Theater de Lieve vrouw

Lieve Vrouwestraat 13

3811 BP Amersfoort

Openingstijden vanaf 10 uur geopend.

Lunch vanaf 12.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Theater de Lieve vrouw

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier

Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.

Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst

Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!