Brasserie De Vuurtoren
Kom lunchen of dineren op een prachtige locatie aan het Nijkerkernauw!
Aan de rand van Nijkerk ligt Brasserie De Vuurtoren op Bad Hulckesteijn. De brasserie heeft een prachtige locatie omdat het direct aan het Nijkerkernauw ligt. Hierdoor is een bezoek goed te combineren met een prachtige strandwandeling!
Je kunt hier heerlijk lunchen en dineren. Voor de kids is er een kindermenu en er wordt zoveel mogelijk gewerkt met duurzame-, biologische- en streekproducten.
Voor meer informatie over Brasserie De Vuurtoren, klik je op de roze button.
Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina!
Brasserie De Vuurtoren
Hulckesteijn 3
3861 MZ Nijkerk
Openingstijden
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 12:00 tot 22:00 uur. Op woensdag gesloten.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
BlueMonday: Versla je winterdip!
In de winter zijn de dagen kort en het is snel donker. Zit je midden in een winterdip of last van Blue Monday? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie lachend de donkere dagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
4 x leuke unicorns traktaties om zelf te maken
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!