De Kooi
Midden in de polder van Bunschoten ligt Grandcafé en Partycentrum De Kooi
Bij De Kooi kun je heerlijk lunchen of dineren. Voor de kids is er een kinderkaartje met lekkere gerechtjes voor de kids. Zodra de kids zijn uitgegeten, kunnen ze heerlijk spelen in de speeltuin met trampoline.
Je kunt een bezoekje aan De Kooi ook nog eens combineren met een boottochtje vanuit Amersfoort!
Voor meer informatie over De Kooi, klik je op de roze button.
De Kooi
Zevenhuizerstraat 1
3751 LC Bunschoten-Spakenburg
Openingstijden
Maandag t/m woensdag en zondag van 12:00 tot 21:00Donderdag t/m zaterdag van 12:00 tot 22:00
Prijs
Kijk voor de tarieven op de menukaart via de roze button
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 supertips voor een dagje Harderwijk met kinderen!
Ontdek 6 leuke, kindvriendelijke uitjes in Harderwijk! Van klimbos en bowlen tot theater en museum – perfecte inspiratie voor een dagje uit met (klein)kinderen.
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!