Middeleeuws Erf
Op middeleeuws erf 'De Bergkamp' krijg je een levendige indruk van het middeleeuwse boerenleven.
Op het middeleeuws erf ‘De Bergkamp’ krijg je een levendige indruk van het eenvoudige middeleeuwse boerenleven. Geuren en geluiden nemen je mee terug in de tijd, naar een samenleving die afgestemd was op de natuur.
Natuurlijk zijn er ook allerlei dieren. Op het erf, in de weide en de stal staan oude huisdierrassen: runderen, schapen, zwijnen, geiten en kippen.
Elke zondagmiddag loopt een gastvrouw in middeleeuwse kleding, natuurlijk mag je haar vragen stellen over het leven op het Middeleeuws Erf. Regelmatig worden er ook Sibbe zondagen georganiseerd. Houd hiervoor de uitagenda van Kidsproof in de gaten.
Bezoekers kunnen de activiteiten op het Middeleeuws Erf bekijken en er zelf aan meedoen. Dit kinderuitje is zowel voor kinderen als voor de ouders leuk en leerzaam.
Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer informatie? Klik dan op de roze websitebutton.
Tip: Meer leuke buitenactiviteiten voor kinderen vind je op Kidsproof.nl
Het Groene Huis / CNME
Schothorsterlaan 21
3822 NA Amersfoort
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor exacte openingstijden en dagen.Het omringende Landgoed Schothorst is dagelijks geopend tussen zonsopgang en zonsondergang.
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Spelen bij de HappyFarm
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!
Zomervakantie tussen de dieren!
Beleef een zomer vol dieren, waterpret en avontuur in DierenPark Amersfoort!
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen op het Bouw en Infra Park in Harderwijk.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort
Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier
Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.