Spelen op de boerderij
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!
Ben je jarig geweest? Of heb je zin om gewoon een middagje te spelen? Kom dan samen met al je vriendjes en vriendinnetjes gezellig spelen in De Happyfarm in Terschuur! Wie durft er van de glijbaan en wie racet het hardst op de trekkers en skelters? Of houd je meer van konijntjes aaien? Voor iedereen is er wel wat leuks te beleven!
Voor de allerkleinsten is er een speciale soft-play ruimte en de grotere kinderen kunnen klimmen en klauteren in de apenkooi of springen op het springkussen.
In de overdekte ruimte kun je lekker klimmen, springen en glijden. Met blokken bouwen en nog veel meer. Op het buitenterrein is o.a. een groot springkussen, kabelbaan en skelters. Onder begeleiding kunnen de kinderen een rondje rijden op één van de pony’s.
Extra: Kom de Sklide uitproberen. Met een sleetje roets je van een hele gave glijbaan naar beneden. Superleuk! Wie is er als eerste beneden?
De Happyfarm Speelboerderij is dé locatie om gewoon gezellig te komen spelen of je kinderfeestje te vieren en ligt aan de rand van Barneveld, vlakbij de Veluwe.
Zowel binnen als buiten is er volop speelplezier. Extra leuk: in de vakantie zijn ze vaker open.
Speelboerderij De Happyfarm
Dronkelaarseweg 28
3784 WB Terschuur
Openingstijden
In de schoolvakanties, van regio midden is Happyfarm vaker open. Voor extacte openingstijden klik op de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Zwempret in de vakantie
Spetteren, plonsen en lol maken! Kom in de herfstvakantie naar R&A Sports en Swimming Vathorst
Alice in Wonderland
Stap samen met Flint in een wonderlijke familievoorstelling vol dans, muziek en verbeelding.
DinoAdventures in de herfstvakantie
Ga mee op survivaltocht en red het dinojong bij Dierenpark Amersfoort in de herfstvakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!