Allurepark ’t Eekhoornnest
’t Eekhoornnest is een kleinschalig en heerlijk rustig familiepark gelegen midden in de bossen.
Allurepark ’t Eekhoornnest is autoluw en kindvriendelijk. Voor jong en ouder zijn er op en nabij het park diverse faciliteiten, die veelal gratis zijn.
Er zijn volledig ingerichte vakantiehuisjes, bungalows, appartementen en woningen voor 2 tot 10 personen. De meeste accommodaties zijn uitgerust met o.a. vloerverwarming, vaatwasser en uiteraard WIFI. 85% van de accommodaties heeft ook een vaatwasser.
Meer kindvriendelijke vakantie adressen vind je op Kidsproof.nl
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Speeltuin, terras en een prachtige omgeving
Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant Soesterdal
Winter kabouterwandeling
Ga je mee op avontuur? Ontdek hoe de kabouters de winter doorbrengen tijdens de winter kabouterwandeling!
Speelboerderij De Happyfarm
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
5x Stoere uitjes in regio Amersfoort
Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!
De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!