B&B Groot Pepersgoed
B&B Groot Pepersgoed in Hoevelaken heeft vijf ruime gastenkamers met een gezellige, landelijke sfeer.
Bij Bed & Breakfast Groot Pepersgoed in Hoevelaken kun je volop genieten van de rust en ruimte van het platteland met de luxe van een hotel.
Kamer Klein Pepersgoed is het grootste gastenverblijf en beschikt over vier eenpersoons boxspring bedden. De kamer bevindt zich op de begane grond naast de ontbijtkamer. De kamer is L-vormig, waarbij het slaapgedeelte enigszins afgescheiden is van de rest van de kamer. Verder beschikt de kamer over een doucheruimte met toilet en badmeubel, een waterkoker en een tv met dvd-speler.
Meer leuke slaapgelegenheden met kinderen in en om Amersfoort vind je op Kidsproof.nl
B&B Hoevelaken Groot Pepersgoed
Oosterdorpsstraat 141
3871 AC Hoevelaken
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Ontdek oude ambachten in de herfstvakantie
Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel activiteiten in de herfstvakantie
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.