Voorleespret
Elke woensdagmiddag is er voorlezen in Bibliotheek Hoevelaken vanaf half 3.
Luisteren naar een gek, leuk, spannend of mooi verhaal. Je komt even in een andere wereld terecht. Soms leer je er ook iets van. Verhalen prikkelen de fantasie, ontwikkelen het taalgevoel en breiden de woordenschat uit. Daarom wordt er elke woensdagmiddag voorgelezen aan kinderen van 3 tot 8 jaar.
Er worden verschillende verhalen voorgelezen, dus de kinderen kunnen tussendoor gewoon gezellig aanschuiven.
Ouders/begeleiders kunnen ondertussen een boek uitzoeken of rustig een tijdschrift of krant lezen in het leescafé.
Meer leuke kinderactiviteiten? Kijk op Kidsproof.nl
Bibliotheek Hoevelaken
Meerveldlaan 22
3871 ED Hoevelaken
Openingstijden
Elke woensdag van 14.30 tot 15.00 uurPrijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee
Samen zondag op De Utrechtse Heuvelrug
Spelen, chillen en ontdekken: alles kan op De Heuvelrug. Een heerlijk uitje voor het hele gezin!
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis voorstellingen voor kids bij theater Flint
Kom een gluren met je kinderen in het theater en geniet van voorstellingen vol met muziek, dans avontuur, fantasie en meer! Verbreed je horizon en laat je verrassen door drie gratis jeugdvoorstellingen in theater Flint.
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.