Natuurspeelplek Schothorst
Klimmen, klauteren, zandtaart bakken, met water spelen en lekker vies worden in de natuurspeelplaats.
Natuurspeelplaatsen zijn plekken die ingericht zijn met natuurlijke elementen, zoals boomstammen, zandhopen, tunnels, een waterpomp en dergelijke. Kinderen kunnen er ravotten, klimmen, klauteren, onderzoeken en zelf een spel kunnen bedenken.
De Natuurspeeltuin op landgoed Schothorst is de grootste in Amersfoort. Kinderen zijn erg enthousiast en dat is te merken aan het aantal bezoekers. Opa’s en oma’s, kinderen die hun partijtje vieren en BSO’s weten deze speelplek ook goed te vinden.
De waterpomp is één van de favoriete onderdelen. Geulen graven, dammetjes bouwen en vooral veel water pompen, fantastisch!
Kortom, een plek om heerlijk te spelen en lekker vies te worden!
Meer natuurspeelplekken voor kinderen vind je op Kidsproof.nl
Het Groene Huis / CNME
Schothorsterlaan 21
3822 NA Amersfoort
Openingstijden
Dagelijks toegankelijk.Het omringende Landgoed Schothorst is dagelijks geopend tussen zonsopgang en zonsondergang.
Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Samen zondag op De Utrechtse Heuvelrug
Spelen, chillen en ontdekken: alles kan op De Heuvelrug. Een heerlijk uitje voor het hele gezin!
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!
Speltocht door Amersfoort
Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Op zaterdag 14 november 2026 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan in Grave, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort en Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.