Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Groene Huis

Bij het Groene Huis kun je terecht voor allerlei informatie en aktiviteiten op landgoed Schothorst.

Het Groene Huis is gelegen op Park Schothorst. De Middeleeuwse boerderij, het Middeleeuws Erf, het Sibbehuis, de schapenstal, de sterrenwacht, het bijenhuis en het gebouw van tuindersvereniging De Breede Morgen zijn allemaal gelegen in het prachtige park.

En er wordt van alles georganiseerd, zoals de Vikingweekenden op het Middeleeuws erf, allerlei speurtochten en natuurbeleveningskaarten die te downloaden zijn van de site en te lezen in de groene agenda met allerlei activiteiten.

Bezoekers kunnen de activiteiten op het Middeleeuws Erf op bepaalde tijden bekijken en er zelf aan meedoen. Dit is zowel voor kinderen als voor de ouders leuk en leerzaam. De toegang is gratis.

Leuke locaties om te wandelen met je kids vind je bij Kidsproof.

Het Groene Huis

Schothorsterlaan 21

3822 NA Amersfoort

Openingstijden klik op de roze button voor de openingstijden
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Het Groene Huis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Het verhaal achter Sint Maarten

Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei

Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief