Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Middeleeuws Erf

Op middeleeuws erf 'De Bergkamp' krijg je een levendige indruk van het middeleeuwse boerenleven.

Op het middeleeuws erf ‘De Bergkamp’ krijg je een levendige indruk van het eenvoudige middeleeuwse boerenleven. Geuren en geluiden nemen je mee terug in de tijd, naar een samenleving die afgestemd was op de natuur.

Natuurlijk zijn er ook allerlei dieren. Op het erf, in de weide en de stal staan oude huisdierrassen: runderen, schapen, zwijnen, geiten en kippen.

Elke zondagmiddag loopt een gastvrouw in middeleeuwse kleding, natuurlijk mag je haar vragen stellen over het leven op het Middeleeuws Erf. Regelmatig worden er ook Sibbe zondagen georganiseerd. Houd hiervoor de uitagenda van Kidsproof in de gaten. 

Bezoekers kunnen de activiteiten op het Middeleeuws Erf bekijken en er zelf aan meedoen. Dit kinderuitje is zowel voor kinderen als voor de ouders leuk en leerzaam.

Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer informatie? Klik dan op de roze websitebutton. 

Tip: Meer leuke buitenactiviteiten voor kinderen vind je op Kidsproof.nl

Het Groene Huis / CNME

Schothorsterlaan 21

3822 NA Amersfoort

Openingstijden Klik op de roze websitebutton voor exacte openingstijden en dagen.

Het omringende Landgoed Schothorst is dagelijks geopend tussen zonsopgang en zonsondergang.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Het Groene Huis / CNME

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Speeltuin, terras en een prachtige omgeving

Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant Soesterdal

Ontdek oude ambachten in de herfstvakantie

Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel activiteiten in de herfstvakantie

Cross de herfstvakantie door!

Het pérfecte actieve gezinsuitje vind je bij Indoor Mountainbike in Almere.

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen

Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie

Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief