Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beleef Het Koetshuis

Het Koetshuis en de omgeving zijn beschermd stadsgezicht, prima geschikt voor kort verblijf.

Het Koetshuis is een studio van in totaal circa 945m2. De 1e verdieping is 42m2. Deze is prima geschikt voor kort verblijf. Er is een slaapkamer met 2 persoonsbed, 180 breed, een slaapbank voor extra slaapmogelijkheid, 2 personen, 160 breed. Een tafel met 4 stoelen. Gebruik van koffie en thee. Douche met losse wastafel. Beneden is een toilet. 
De studio ligt op de 1e verdieping.
Er is geen keuken of mogelijkheid om zelf te koken. Huisdieren zijn niet toegestaan.
De studio van Het Koetshuis heeft een eigen entree, hal met toilet en trap naar 1e verdieping. Het Koetshuis beschikt over twee parkeerplaatsen. Ook met het openbaar vervoer is Het Koetshuis prima bereikbaar, binnen 10 minuten loopafstand.
 
De eigenaren van Het Koetshuis zijn zelfstandige ondernemers en wonen direct naast het Koetshuis. Zij werken veel vanuit huis dan wel in Het Koetshuis in de beneden verdieping waar ook de Showroom is. De eigenaren zijn goed bereikbaar en zullen hun gasten persoonlijk ontvangen. 
De benedenverdieping van Het Koetshuis is showroom en wordt gebruikt voor vergaderingen, workshops of andere activiteiten. Gebruik door de eigenaren maar wordt ook verhuurd aan derden.
Het Koetshuis en de omgeving zijn beschermd stadsgezicht. Het Koetshuis is gelegen op een uitstekende locatie in het stadscentrum van Amersfoort, nabije alle winkelvoorzieningen en op loopafstand van de historische binnenstad van Amersfoort.

Het Koetshuis

Utrechtseweg 125A

3818 EC Amersfoort

Mail direct

Mail direct naar Het Koetshuis

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Stoere buitenactiviteiten

Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten

Mondriaanhuis

Kom alles te weten over kunstenaar Piet Mondriaan in zijn geboortehuis. Ook zijn er vaak kinderworkshops

Bikepark Kidscross

Alle stoere kids opgelet! Kom Kidscrossen bij KidsCross Bikepark in Scherpenzeel!

Heel veel speelpret op de boerderij

Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier in vakantie

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!

De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.

Natuuruitjes en buiten activiteiten met kinderen

Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in en om Amersfoort te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit voor je kinderen? Lees dan snel verder.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief