Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Holiday in Spakenburg

Holiday in Spakeburg bevindt zich vlak bij het centrum en de historische haven van Spakenburg.

De 2 vakantiewoningen staan in het oudste gedeelte van Spakenburg. Op nog geen 500 meter van de huizen vind je winkels, terrasjes en de historische haven.

De woningen zijn geschikt voor 4 personen. Op de begane grond vind je de woonkamer met keuken, toilet en berging. Op de bovenverdieping zijn 2 slaapkamers, een met een tweepersoons bed en een met 2 eenpersoons bedden en een badkamer. In de woningen kun je gebruik maken van Wifi. De huisjes kunnen vanaf 3 nachten gehuurd worden.

Holiday in Spakenburg

3752 VB Spakenburg

Prijs vanaf € 140,00
Mail direct

Mail direct naar Holiday in Spakenburg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer

Lijstjes voor Amersfoort

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij de HappyFarm

Klimmen, glijden, skelteren en dieren knuffelen op de boerderij.

Ontdek oude ambachten in de herfstvakantie

Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel activiteiten in de herfstvakantie

Overdekt crossen in de herfstvakantie!

Beleef een herfstuitje vol actie bij Indoor Mountainbike Almere. Voor gezinnen met kids vanaf 7 jaar.

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hilversum Herfstspecial

Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Uitjes voor de herfstvakantie in en om Amersfoort met kinderen

Yes, (bijna) herfstvakantie! Tijd voor leuke uitjes, gezellige avonturen en samen eropuit! Ga dino’s spotten, speuren in de natuur, creatief aan de slag of geniet van een verrassende voorstelling. Binnen én buiten valt er van alles te beleven. Wij hebben de leukste tips voor jullie op een rij gezet.

6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort

Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!