Hotel de Tabaksplant
Hotel de Tabaksplant in Amersfoort is gevestigd in sfeervolle panden in de binnenstad van Amersfoort.
Hotel Logies de Tabaksplant, gelegen in het historische centrum van Amersfoort, is een uniek en gezellig hotel met 25 sfeervol ingerichte kamers, 5 volledig ingerichte appartementen (geschikt voor lang verblijf) en een rijke historie. Achter het pand ligt een mooie, besloten binnentuin met diverse terrassen.
De Tabaksplant is een heerlijk hotel met een familiair karakter en moderne voorzieningen waarbij authentieke details bewaard zijn gebleven.
Een aantal kamers is door materiaalgebruik bijzonder geschikt voor mensen met astmatische aandoeningen.
De Tabaksplant plaatst geen extra bedden op de kamers. Familiekamer nodig? Er is een vierpersoons kamer te reserveren (voor één tot en met vier personen), deze is gelegen op de tweede verdieping onder de nok en als extra ook voorzien van een bad. Daarnaast is er een driepersoons Basic kamer.
De perfecte locatie voor een overnachting of een weekendje weg met het gezin.
Meer leuke overnachtingsadressen in en om Amersfoort vind je op Kidsproof.nl
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Het IJsbeelden Festival
Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
Ontdek oude ambachten in de kerstvakantie
Kom in de kerstvakantie naar het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum en ga terug in de tijd!
Ga op avontuur in de kerstvakantie
Ga op ontdekking bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met stoere activiteiten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x samen genieten met de kids in de kerstvakantie
De kerstvakantie staat weer voor de deur en dat betekent: gezelligheid, feestjes, vrije tijd én leuke uitjes! Niet alleen bij jullie thuis, maar ook in Amersfoort en omgeving is er van alles te doen. Hieronder vind je alvast een paar leuke winterse tips en uitjes voor de komende tijd! Fijne feestdagen!
10x Kerst knutsel ideeën om zelf te maken
Je huis samen met de kids in kerststijl versieren? Maak je eigen kerstdecoratie! Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijm, glitters en knutselmaterialen. We hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.