
Kanocentrum Boerderij Berg
Wil je iets actiefs in de natuur doen? Dan is kanoën een leuke en ontspannende optie!
De kanoroute rond Leusden loopt langs de historische liniedijk met oude bunkers en verdedigingswerken. Je komt met de kano op plekken waar je met de auto, fiets of wandelend niet kunt komen. De totale kanoroute is ongeveer 16 km.
Aansluitend kun je genieten van een compleet verzorgde BBQ of buffet en van ambachtelijk gemaakt ijs.
Reserveren kan door te bellen.
Kijk op Kidsproof.nl voor nog meer leuke tips voor kinderuitjes
Kanocentrum Boerderij Berg
Langesteeg 2A
3831 RZ Leusden
Openingstijden
elke dag van 09.00 uur tot zonsondergangPrijs
1-persoons kano € 6,00 per uur, 2-persoons kano € 9,00 per uur, 3-persoons kano € 11,00 per uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Heel veel speelpret op de boerderij
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier in vakantie
Stoere buitenactiviteiten
Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten
Bikepark Kidscross
Alle stoere kids opgelet! Kom Kidscrossen bij KidsCross Bikepark in Scherpenzeel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Avontuurlijk bezoek aan het NMM!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze er zo leuk vinden. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘het bewegende paard’, ‘het levende strategospel’, ‘de stormbaan buiten’ en het 'zelf in een mini-tank rijden'. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!
De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.