Soesterduinen
Kom je lekker uitleven in de Soesterduinen, een geweldige plek om te vliegeren en te klimmen!
Zoek je een leuke plek voor een actief, sportief en gezellig kinderuitje? In de Soesterduinen kan je heerlijk wandelen, vliegeren, voetballen, verstoppertje spelen en natuurlijk klimmen in de geweldige klimbomen. Het is net een grote speelplaats!
Je kunt er van diverse kanten komen en het is een groot gebied. Verdwaal niet!
Je kunt natuurlijk heerlijk picknicken en in de winter met sneeuw in vliegende vaart van de heuvels af!
Kom je van de kant van Amersfoort of Soest dan kun je wat gaan drinken in de Korte Duinen (Birkstraat) met een serre vol speelgoed of combineer het met een bezoekje aan de Paardenkamp!
Of ga naar de kiosk De Lange Duinen met een geweldig terras en grote speeltuin! (Parkeren aan Foekenlaan 25,3768 BJ Soest)
Meer natuurgebieden voor kinderen vind je op Kidsproof.nl
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee
Speltocht door Amersfoort
Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.