Strandje vijver Emiclaer
Strandje aan de vijver Emiclaer, geen officiële zwemplek, wel heerlijk om te spelen
Op dit strandje aan de vijver van Emiclaer in Kattenbroek staan speeltoestellen, je kan even heerlijk met zand spelen en even afkoelen in het water.
Er is een trekplatform naar een eilandje waar een uitkijktoren op staat.
Het is geen officiële zwemplek maar het water is schoon. Bij eventuele blauwalg staan er waarschuwingsborden.
Een heerlijke speelplek om even af te koelen, er staan genoeg bomen voor schaduw.
Meer zwemplekken en stranden in en om Amersfoort vind je op Kidsproof.nl
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Onze favoriete uitjes in Zeist met kids
Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!
Nieuw
Speltocht door Amersfoort
Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Halloweenactiviteiten voor de kids in Amersfoort en omgeving
Van griezelig klimmen en spannende Halloweenfeestjes tot een spetterende poolparty. Wij verzamelden leuke Halloweenuitjes in Amersfoort en de Gelderse Vallei voor jullie!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.