NIEUW Geocaching speurtocht
Ga op avontuur en vind de kunstschat in de beeldentuin van het Kröller-Müller Museum!
Het Kröller-Müller Museum heeft een van de grootste beeldentuinen van Europa met ruim 160 sculpturen. Hiertussen staat ook ergens een geheime kunstschat.
Als je na je geocaching speurtocht bij deze kunstschat bent aangekomen krijg je een code om hem te openen. Pak dan de creditcard en ga hiermee naar de museumwinkel. In de winkel ruil je de creditcard om voor een presentje.
De geocaching speurtocht is geschikt voor de hele familie. Met de geocaching app ontdek je spelenderwijs allerlei weetjes over kunstwerken. Je doorkruist de beeldentuin op een originele en afwisselende manier. De geocaching route kan op elk moment gepauzeerd worden, bijvoorbeeld voor een drankje en hapje in het (buiten)restaurant of een zomers picknick op het gras.
De speurtocht is geschikt voor kids vanaf 6 jaar en is er in 2 varianten:
* Korte route van 5 beelden, duurt ongeveer 45 min
* Lange route van 12 beelden, duurt ongeveer 1,5 uur
Klik op de roze button voor meer informatie en het downloaden van de gratis app.
Nooit meer leuke tips missen? Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!
Kröller-Müller Museum
Houtkampweg 6
6731 AW Otterlo
Prijs
De speurtocht en het museum is gratis voor kinderenToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten?
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Klimbos Harderwijk
Klaar voor een avontuur tussen de bomen? Kom naar Klimbos Harderwijk, hét familieklimbos op de VeluweBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!