Wandelen bij Stoutenburg
Op Heerlijkheid Stoutenburg kun je 4 bijzondere kinderroutes wandelen
Je hebt 3 routes van 1 km: het Stoute Schoenenpad voor nieuwsgierige durfals, de Fietje bij de Poel-route voor als je van vissen houdt en de Kompaspuzzeltocht!
Er is ook een route van 4 km, dit is het Luciapad. Dit is een familiespeurtocht naar de Juwelen van Lucia. De tocht bevat opdrachten en spelletjes over het landschap en de natuur van Stoutenburg
De routeboekjes (1 tot 3 euro) zijn verkrijgbaar in het infocentrum in het koetshuis.
Kijk op Kidsproof.nl voor meer kinderwandelroutes
Landgoed Stoutenburg / Het Utrechts Landschap
Stoutenburgerlaan 4
3835 PB Stoutenburg
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x de leukste dierenuitjes in de Gelderse Vallei
Ben jij ook zo gek op dieren en heb jij zin in een onvergetelijk dagje uit? Wij hebben 6 leuke dierenuitjes in de Gelderse Vallei voor je op een rijtje gezet. Met deze tips weet je zeker dat het een dag wordt om nóóit meer te vergeten! O ja, ook leuk voor (groot)ouders... Lees je mee?
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
4 x leuke unicorns traktaties om zelf te maken
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!