Pluktuin het Platteland
In deze tuin kan je zelf groente, fruit en bloemen plukken, een mand, schaar of mesje ligt al klaar!
Bij pluktuin Het Platteland kun je tot medio november zowel bloemen, fruit plukken als ‘vergeten’ groenten plukken. Bij het verkooppunt staan krijtborden waarop de groente en fruit vermeld staan, die op het bezoekmoment te oogsten zijn.
Kinderen zijn van harte welkom! Zij plukken wel onder toezicht van (groot)ouders. Voor de kleintjes is er een zandbak met veel speelgoed, maar ook zij mogen zelf plukken.
Van al dat plukken dorst gekregen? Op het terras schenken ze thee, koffie en zelfgemaakte heerlijkheden. Ook kun je er een high-tea nuttigen.
In de winkel van de pluktuin zie je veel brocante en nostalgie. Iedere eerste zaterdag van de maand is er een themaverkoop. Het aanbod varieert van week tot week: ze hebben antiek, brocante, retro, boerennostalgie, verzamelitems, meubeltjes, verlichting, vintage en retro.
Kortom, er is veel te plukken, van kleurige bloemen tot lekker sappig fruit, maar je kunt ook gezellig rondstruinen tusen het brocante!
Tip: In de omgeving kun je er prachtig wandelen op de hei.
Pluktuin Putten
Engersteeg
3882 Putten
Openingstijden
Van medio mei tot medio november van maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uurPrijs
entree gratisLijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Spelen op de boerderij
In de meivakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom eindeloos spelen en genieten
Dolfijne meivakantiekorting!
Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.
Ga mee op ontdekking in de meivakantie
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!