Zelf bloemen plukken
Wat is er leuker dan zelf je bloemen plukken? In de kleurrijke Pluktuin Stoutenburg kan dat!
Je kunt bij Pluktuin Stoutenburg zelf je bloemen plukken en daarmee een zelfgemaakt boeket samenstellen. Als dat geen leuk kinderuitje is! Wat wil je? Tulpen, dahlia’s, rozen, lathyrus, goudsbloemen, korenbloemen, zinnia’s…
Op de tafel bij de ingang van de tuin staan plukschaartjes en plukmanden klaar. Daar staat ook een plank met gaten, waarin je het bindpunt van jouw bos bloemen kunt meten. Zo weet je snel wat de prijs van je boeket is.
Voor de kinderen is er een aparte kinderpluktuin. Hierin bloeien de bloemen op volgorde van kleur, van wit, lime, geel, oranje oplopend via rood naar paars. Kinderen kunnen hier naar hartelust plukken voor een kinderprijsje.
In de lente staat de tuin vol met tulpen, in de zomer met heel verschillende bloemen! En in de herfst zijn er pompoenen te koop
Je kunt hier ook nog genieten van een lekker kopje thee of koffie in het Theehuis. Met zelfgemaakte taart, smullen maar!
En ook voor een kinderfeestje kun je hier prima terecht! (deze is vanwege coronamaatregeln nog niet te boeken).
Meer leuke tips om er op uit te gaan met kinderen vind je op deze website van Kidsproof Amersfoort.
Pluktuin Stoutenburg In de vrolijke mortier
Stoutenburgerlaan 6
3835 PB Stoutenburg
Openingstijden
Open vanaf 1 mei van donderdag t/m zaterdag van 10.30 tot 17.00 uur.Op andere dagen op afspraak en/of wanneer het bord buiten staat.
Op zondag gesloten.
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Stairway to..?
Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.
Speelpolder Vathorst
Kom urenlangs spelen bij deze speeltuin midden in het groen aan de rand van Amersfoort
Kinderboerderij Veenweide
Bij Balans kinderboerderij Veenweide valt altijd wat te beleven tussen de dieren of in de speeltuinBlogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjes kijken in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Geniet jij ook zo van de eerste zonnestralen in het voorjaar? En word jij ook zo vrolijk van de krokusjes en de eerste lammetjes of geitjes? Je kan ze op de volgende locaties komen bewonderen tijdens de lammetjesdagen.
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
10x leuke grappen voor 1 april!
Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?