Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Recreatiegebied Zeumeren

Leisurelands is voor kinderen een waar paradijs! Speeltoestellen, wandelroutes, schateiland en meer!

Een dagje uit naar recreatiegebied Zeumeren is voor de hele familie een feest. Speciaal voor kinderen zijn er verschillende activiteiten en voorzieningen!

Kids kunnen zich uitleven op leuke speeltoestellen. Zowel op de ligweiden als op het strand vind je uitdagende speelvoorzieningen. Er is onder meer een piratenschip, zeskantschommel, kabelbaan en waterspeeltoestel. Zin om lekker te wandelen met het gezin?

Voor kids is er de Dieren-ABC-wandelroute uitgezet. Neem ook een kijkje bij SchatEiland Zeumeren, het grootste overdekte avonturenparadijs van Nederland. Of speel een potje midgetgolf en versla je vrienden. Er is ook een prachtig aangelegde jeu de boulesbaan. Kortom, de ideale plek voor een dagje uit of een feestje!

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Ontvang voor elke vakantie de leukste tips per mail, schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Recreatiegebied Zeumeren

Stroetweg 7

3781 PR Voorthuizen

Mail direct

Mail direct naar Recreatiegebied Zeumeren

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Dolfijne meivakantiekorting!

Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.

Grebbelinie speurtocht!

Ontdek het Grebbelinie Bezoekerscentrum in Renswoude met een interactieve speurtocht voor jou en de kids

Nieuw! Music Machines & Me

Vier de meivakantie in Museum Speelklok met een nieuwe presentatie en muzikale workshops!

Toffe natuuractiviteiten bij het Groene Huis

In de vakantie heeft het Groene Huis een vrolijk programma vol vogels, speuren en ontdekken!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum

In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief