Schaapjes kijken
Breng een bezoekje aan Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo en maak er een heerlijke wandeling!
De kudde Veluwse heideschapen gaat bijna dagelijks met de herder de heide op. In het bezoekerscentrum zijn educatieve filmpjes en interactieve natuurspellen over de schapen en de natuur in de omgeving.
Vanaf het bezoekerscentrum kun je fijn wandelen over de hei of in het bos. Haal één van de speurtochten (downloaden kan ook) of loop het lammetjespad bij de schaapkooi.
Wanneer je bent uitgewandeld, kunnen (groot)ouders uitrusten met een kopje koffie of thee terwijl de kinderen nog hun energie kwijt kunnen in de speeltuin of een kijkje kunnen nemen in de Schaapskooi.
Bij Bezoekerscentrum en Schaapskooi Ermelo kun je ook terecht voor een drinken of iets lekkers. De appeltaart kunnen we je zeker aanraden!
Let op: het adres is Postweg 50, maar neem bij de Postweg – afslag van de Drieërweg, Ermelo. Volg de bruine aanwijsborden van de schaapskooi.
Meer weten of een wandelroute downloaden? Klik dan op de roze websitebutton.
Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo
Postweg 50
3852 PK Ermelo
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Crossen in de winter!
Het ultieme indoor-outdoor uitje in de kerstvakantie bij Indoor Mountainbike in Almere.
Ontdek oude ambachten in de kerstvakantie
Kom in de kerstvakantie naar het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum en ga terug in de tijd!
Heerlijke Winterkost in de kerstvakantie
Kom in de kerstvakantie naar festival Winterkost: hartverwarmend jeugdtheater festival voor kinderenBlogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
18x samen genieten met de kids in de kerstvakantie
De kerstvakantie staat weer voor de deur en dat betekent: gezelligheid, feestjes, vrije tijd én leuke uitjes! Niet alleen bij jullie thuis, maar ook in Amersfoort en omgeving is er van alles te doen. Hieronder vind je alvast een paar leuke winterse tips en uitjes voor de komende tijd! Fijne feestdagen!
10x Kerst knutsel ideeën om zelf te maken
Je huis samen met de kids in kerststijl versieren? Maak je eigen kerstdecoratie! Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijm, glitters en knutselmaterialen. We hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.