Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Schaapjes kijken

Breng een bezoekje aan Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo en maak er een heerlijke wandeling!

De kudde Veluwse heideschapen gaat bijna dagelijks met de herder de heide op. In het bezoekerscentrum  zijn educatieve filmpjes en interactieve natuurspellen  over de schapen en de natuur in de omgeving. 

Vanaf het bezoekerscentrum kun je fijn wandelen over de hei of in het bos. Haal één van de speurtochten (downloaden kan ook) of loop het lammetjespad bij de schaapkooi. 

Wanneer je bent uitgewandeld, kunnen (groot)ouders uitrusten met een kopje koffie of thee terwijl de kinderen nog hun energie kwijt kunnen in de speeltuin of een kijkje kunnen nemen in de Schaapskooi.

Bij Bezoekerscentrum en Schaapskooi Ermelo kun je ook terecht voor een drinken of iets lekkers. De appeltaart kunnen we je zeker aanraden!

Let op: het adres is Postweg 50, maar neem bij de Postweg – afslag van de Drieërweg, Ermelo. Volg de bruine aanwijsborden van de schaapskooi.

Meer weten of een wandelroute downloaden? Klik dan op de roze websitebutton.

Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo

Postweg 50

3852 PK Ermelo

Openingstijden Zie roze websitebutton.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9 x leuke pluktuinen in en om Amersfoort

Geniet jij ook zo van de zomer? Alles groeit en bloeit. Je hebt vast ook al die prachtige bloemen en bramenstruiken langs de kant van de weg zien staan. Wij worden er altijd heel vrolijk van! Wat superleuk is, om samen met je kids bloemen of fruit te plukken bij een pluktuin.

Leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort

Ben je op zoek naar leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort en Gelderse Vallei? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben leuke adresjes voor je verzameld. Spelen in de buitenlucht samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes, leuker kan het niet worden toch? Have fun!

Familie Festivals en evenementen in regio Amersfoort!

Er worden zoveel leuke, gezellige evenementen en festivals voor de hele familie georganiseerd in augustus en september! Vaak is het (nog) lekker weer en is het een fijne dag om er samen op uit te gaan. Lekker genieten van alle leuke activiteiten, muziek, theater of voorstellingen, workshops en meer! Wij hebben een handig overzicht voor je gemaakt met familie evenementen -en festivals in en om Amersfoort. Veel plezier!

Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst

Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sport & Swimming.....
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief