Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Schaapjes kijken

Breng een bezoekje aan Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo en maak er een heerlijke wandeling!

De kudde Veluwse heideschapen gaat bijna dagelijks met de herder de heide op. In het bezoekerscentrum  zijn educatieve filmpjes en interactieve natuurspellen  over de schapen en de natuur in de omgeving. 

Vanaf het bezoekerscentrum kun je fijn wandelen over de hei of in het bos. Haal één van de speurtochten (downloaden kan ook) of loop het lammetjespad bij de schaapkooi. 

Wanneer je bent uitgewandeld, kunnen (groot)ouders uitrusten met een kopje koffie of thee terwijl de kinderen nog hun energie kwijt kunnen in de speeltuin of een kijkje kunnen nemen in de Schaapskooi.

Bij Bezoekerscentrum en Schaapskooi Ermelo kun je ook terecht voor een drinken of iets lekkers. De appeltaart kunnen we je zeker aanraden!

Let op: het adres is Postweg 50, maar neem bij de Postweg – afslag van de Drieërweg, Ermelo. Volg de bruine aanwijsborden van de schaapskooi.

Meer weten of een wandelroute downloaden? Klik dan op de roze websitebutton.

Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo

Postweg 50

3852 PK Ermelo

Openingstijden Zie roze websitebutton.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Stairway to..?

Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.

Ga mee op ontdekking in de meivakantie

Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?

Dolfijne meivakantiekorting!

Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.

Spelen op de boerderij

In de meivakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom eindeloos spelen en genieten

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum

In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief