Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zelfplukdagen

Zomerfruit is toch wel het lekkerste fruit wat er is! Ga het zelf plukken bij Très Jolie!

In het oogstseizoen, gemiddeld van eind juni tot half september is de tuin van Très Jolie op dinsdag en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur open voor zelfpluk. 

Het plukken van fruit en het binnenhalen van de oogst is een soort oerervaring die ze bij Très Jolie iedereen zouden gunnen. Je kunt fruit plukken voor je toetje, maar het kan ook in grotere hoeveelheden bijv voor het maken van jam. Je plukt in emmertje die ter plekke aanwezig zijn, vervolgens wordt het geplukte fruit gewogen en betaald. Het is handig om zelf bakjes mee te brengen om het geplukte fruit mee in naar huis te nemen.

  • zwarte en kruisbessen: de eerste 2 à 3 weken van het plukseizoen
  • rode bessen: hele zomer
  • blauwe bessen en frambozen: vanaf half juli
  • bramen: eind juli

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie!

Leuk om te doen met je vers geplukt fruit: Sier je drankje op met fruitige ijsklontjes. Lekker én heel simpel om te maken.

Tres Jolie

Boshuisweg

Achterveld

Openingstijden dinsdag en zaterdag: 10.00 - 16.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Tres Jolie

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Uitwaaien langs het water

Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee

Herfstvakantie bij de HappyFarm

Klimmen, glijden, skelteren en dieren knuffelen op de boerderij.

Overdekt crossen in de herfstvakantie!

Beleef een herfstuitje vol actie bij Indoor Mountainbike Almere. Voor gezinnen met kids vanaf 7 jaar.

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!