Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zelfplukdagen

Zomerfruit is toch wel het lekkerste fruit wat er is! Ga het zelf plukken bij Très Jolie!

In het oogstseizoen, gemiddeld van eind juni tot half september is de tuin van Très Jolie op dinsdag en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur open voor zelfpluk. 

Het plukken van fruit en het binnenhalen van de oogst is een soort oerervaring die ze bij Très Jolie iedereen zouden gunnen. Je kunt fruit plukken voor je toetje, maar het kan ook in grotere hoeveelheden bijv voor het maken van jam. Je plukt in emmertje die ter plekke aanwezig zijn, vervolgens wordt het geplukte fruit gewogen en betaald. Het is handig om zelf bakjes mee te brengen om het geplukte fruit mee in naar huis te nemen.

  • zwarte en kruisbessen: de eerste 2 à 3 weken van het plukseizoen
  • rode bessen: hele zomer
  • blauwe bessen en frambozen: vanaf half juli
  • bramen: eind juli

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie!

Leuk om te doen met je vers geplukt fruit: Sier je drankje op met fruitige ijsklontjes. Lekker én heel simpel om te maken.

Tres Jolie

Boshuisweg

Achterveld

Openingstijden dinsdag en zaterdag: 10.00 - 16.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Tres Jolie

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Kinderboerderij Veenweide

Bij Balans kinderboerderij Veenweide valt altijd wat te beleven tussen de dieren of in de speeltuin

Stoere buitenactiviteiten

Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten!

Speelpolder Vathorst

Kom urenlangs spelen bij deze speeltuin midden in het groen aan de rand van Amersfoort

Stairway to..?

Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.

Uitgelicht

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x toffe boerderij- en landwinkels met terras

Kaas, fruit, groenten en andere lokale lekkernijen kopen van de boer? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderij of landwinkel, hoe leuk is dat? Wij hebben 7X toffe winkel locaties met terras (voor in de zomer) voor je verzameld. Leuk om met de kids naar toe te fietsen. Nu wordt lokaal boodschappen doen ineens heel leuk...

5x leuke natuurspeeltuinen

De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!

De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief