Speurtocht Beekdalvaart
Doe mee met deze superleuke speurtocht voor jongeren van 5 tot 9 jaar bij Waterlijn Amersfoort
Bij Waterlijn Amersfoort Rondleidingen kun je nu een toffe speurtocht doen!
Wat ga je doen?
Vaar via de Amersfoortse grachten en de Heiligenbergerbeek, door het Beekdal (de Amersfoortse Biesbosch met heel veel natuurschoon) naar Stadsboerderij De Vosheuvel. Daar staat een kopje koffie/thee met een versnapering voor je klaar. En voor de kids een frisje en wat lekkers!
Daarna doe je een speurtocht op het terrein van de Stadsboerderij. Tot slot vaar je weer terug naar de Krommestraat in Amersfoort.
Praktische informatie
– De vaart is iedere woensdagmiddag.
– Het vertrek van de boot is om 15.00 uur vanaf de steiger in de Krommestraat.
– Aankomst bij de Vosheuvel om 15.45 uur.
– Bezoek stadsboerderij en speurtocht tot 16.45 uur.
– Van 16.45 tot 17.15 uur vaar je terug naar de steiger in de Krommestraat.
Tip: Ook een leuk idee voor een kinderfeestje!
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Wil jij nooit meer de leukste uitjes missen in en om Amersfoort? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief.
Waterlijn Amersfoort Rondvaarten
Krommestraat 5
3811 CA Amersfoort
Prijs
Kinderen 5 tot en met 8 jaar betalen €11,50. Personen vanaf 9 jaar betalen €14,50.Toon op kaart
Meer inspiratie
Stairway to..?
Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.
Toffe natuuractiviteiten bij het Groene Huis
In de vakantie heeft het Groene Huis een vrolijk programma vol vogels, speuren en ontdekken!
Grebbelinie speurtocht!
Ontdek het Grebbelinie Bezoekerscentrum in Renswoude met een interactieve speurtocht voor jou en de kidsBlogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
21 toffe tips voor de meivakantie!
Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!