Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad de Octopus

Zwembad de Octopus in Leusden heeft een 25-meter bad,glijbaan wildwaterbaan en peuterbadje.

Zwembad de Octopus is een modern bad met veel mogelijkheden voor waterrecreatie en -activiteiten. Of je nou graag baantjes trekt of juist gek bent op glijbanen, wildwaterkreken en stroomversnellingen, bij dit zwembad van SRO zit je goed.

Octopus heeft drie bassins.
– Een 25-meterbad en een doelgroepenbad (watertemperatuur minimaal 33 graden Celsius). Perfect voor banen zwemmen, lessen en trainingen.
-Voor ontspanning en recreatie is er het speelse recreatiebad met bubbelbanken, whirlpool, wildwaterkreek, fonteinen, een klein gedeelte waar je naar buiten kunt zwemmen en een 60 meter lange glijbaan met licht- en geluidseffecten.
– Het peuterkleuterbad met een Octopusglijbaantje is gereserveerd voor de allerkleinsten.
– Bij mooi weer gaan de deuren naar het buitenterrein open, waar voor de kleine kinderen twee kleine buitenbadjes zijn.

Voor een hapje en een drankje kun je terecht in de gezellige restorette.
Het zwembad is met de fiets goed bereikbaar en er is voldoende gratis parkeergelegenheid. Waardevolle voorwerpen berg je natuurlijk veilig op in de kledinglockers.

Naast een sportief kinderuitje, kun je hier ook terecht voor zwemlessen. Lessen voor baby’s en peuters met hun ouders, zwemlessen voor het nationale zwemdiploma of aquasports-trainingen.

Meer leuke zwemplekken met kinderen vind je op Kidsproof.nl

Zwembad de Octopus

Bavoortseweg 9

3833 BM Leusden

Prijs Zie website van de Octopus
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Het IJsbeelden Festival

Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!

Ontdek oude ambachten in de kerstvakantie

Kom in de kerstvakantie naar het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum en ga terug in de tijd!

Crossen in de winter!

Het ultieme indoor-outdoor uitje in de kerstvakantie bij Indoor Mountainbike in Almere.

Spelen in de kerstvakantie

In de kerstvakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom spelen en springen!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Kerst knutsel ideeën om zelf te maken

Je huis samen met de kids in kerststijl versieren? Maak je eigen kerstdecoratie! Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijm, glitters en knutselmaterialen. We hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

18x samen genieten met de kids in de kerstvakantie

De kerstvakantie staat weer voor de deur en dat betekent: gezelligheid, feestjes, vrije tijd én leuke uitjes! Niet alleen bij jullie thuis, maar ook in Amersfoort en omgeving is er van alles te doen. Hieronder vind je alvast een paar leuke winterse tips en uitjes voor de komende tijd! Fijne feestdagen!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >