Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Geocaching op de Goudsberg

Geocaching is super leuk om samen te doen met het gezin. Nu ook op de Goudsberg in omgeving van Lunteren

Geocaching is een buitensport en spel waarbij gebruik wordt gemaakt van een ontvanger (GPS tracker) of telefoon met deze functie om ergens ter wereld een zogenoemde cache te vinden. 

Een cache is een waterdichte doos, voorzien van een logboek en een ‘schat’. Mensen kunnen op zoek gaan naar de schat en zelf een voorwerp ruilen en/of toevoegen. 

Op de Goudsberg kun je ook aan geocaching doen! In Lunteren zijn meerdere schatten verstopt. Ben jij benieuwd hoe je die kunt vinden? Klik dan op de roze button. 

Tip: Wil je weten hoe geocaching precies werkt en wat je allemaal kunt doen? Lees dan deze handige blog eens!

Bezoekerscentrum de Goudsberg

Dorpsstraat 55

6741 AB Lunteren

Toon op kaart

Meer inspiratie

Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling

Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!

Sint-Joriskerk in Amersfoort

Ontdek de Sint-Joriskerk met een gratis kinderspeurtocht

Recreatiegebied Zeumeren

Leisurelands is voor kinderen een waar paradijs! Speeltoestellen, wandelroutes, schateiland en meer!

Stoere buitenactiviteiten

Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst

Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!