Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bosbessen plukken

Gek op blauwe bessen? Ga ze zelf plukken bij bosbessenkwekerij De Pollekamp in Ermelo!

Bij bosbessenkwekerij De Pollekamp is een gezellig bosbessenpaviljoen aanwezig waar je in juli en augustus terecht kan voor de zelfpluk van Blauwe bessen. Lekker om zo op te eten maar ook om er heerlijke jam of sap van te maken.

In de landwinkel krijg je een plukemmertje mee en op een aangewezen veld kunt je dan plukken zoveel je wilt. Als je genoeg heeft kunt je het emmertje in de landwinkel laten wegen. 

Op de website van de De Pollekamp staan veel recepten van andere producten of gerechten waarin je de bessen kunt verwerken. Blauwe bessen kan je goed invriezen zodat je er het gehele jaar van kunt genieten.

In het bosbessenpaviljoen zijn verder allerlei (streek-) producten te koop waar de bessen in zijn verwerkt zoals jam, sap, thee, bier, wijn, bessen op brandewijn, honing, etc. Tevens kun je er terecht voor leuke en niet-alledaagse cadeautjes, en pakketjes die je zelf kunt samenstellen. LET OP: Pinnen is niet mogelijk!

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.

Tip: Scones met bosbessen, Lekker bij de thee of bij het ontbijt!

Bosbessenkwekerij De Pollekamp

Watervalweg 98

3851 VD Ermelo

Openingstijden Vanaf laatste dinsdag van juni t/m eerste zaterdag van september:
Dinsdag t/m Vrijdag: 10.00 - 17.00 uur
Zaterdag: 10.00 - 15.00 uur
Prijs Zelf bosbessen plukken: €4,50 per kilo
Mail direct

Mail direct naar Bosbessenkwekerij De Pollekamp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij herfst- of winterweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme chocolademelk! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

4 x leuke unicorns traktaties om zelf te maken

Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief