Bosbessen plukken
Gek op blauwe bessen? Ga ze zelf plukken bij bosbessenkwekerij De Pollekamp in Ermelo!
Bij bosbessenkwekerij De Pollekamp is een gezellig bosbessenpaviljoen aanwezig waar je in juli en augustus terecht kan voor de zelfpluk van Blauwe bessen. Lekker om zo op te eten maar ook om er heerlijke jam of sap van te maken.
In de landwinkel krijg je een plukemmertje mee en op een aangewezen veld kunt je dan plukken zoveel je wilt. Als je genoeg heeft kunt je het emmertje in de landwinkel laten wegen.
Op de website van de De Pollekamp staan veel recepten van andere producten of gerechten waarin je de bessen kunt verwerken. Blauwe bessen kan je goed invriezen zodat je er het gehele jaar van kunt genieten.
In het bosbessenpaviljoen zijn verder allerlei (streek-) producten te koop waar de bessen in zijn verwerkt zoals jam, sap, thee, bier, wijn, bessen op brandewijn, honing, etc. Tevens kun je er terecht voor leuke en niet-alledaagse cadeautjes, en pakketjes die je zelf kunt samenstellen. LET OP: Pinnen is niet mogelijk!
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: Scones met bosbessen, Lekker bij de thee of bij het ontbijt!
Bosbessenkwekerij De Pollekamp
Watervalweg 98
3851 VD Ermelo
Openingstijden
Vanaf laatste dinsdag van juni t/m eerste zaterdag van september:Dinsdag t/m Vrijdag: 10.00 - 17.00 uur
Zaterdag: 10.00 - 15.00 uur
Prijs
Zelf bosbessen plukken: €4,50 per kiloToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 12 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.
ijsbellen maken
Een winters kunstwerk van ijsbellen maken? Met dit stappenplan maak je ze zelf.
Sleeën zonder slee: 8 tips voor alternatieven
Gaat het eindelijk sneeuwen, heb je geen slee in huis of heb je niet op tijd een slee bemachtigd? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.