Escaperoom via Whatsapp
Speel tijdens de coronaperiode samen het spel Whatsapp Escape-Game van Laserloods Amersfoort!
Kun je ook niet wachten om weer een escaperoom te spelen met je vrienden of familie? Laserloods Amersfoort heeft iets leuks bedacht: Het WhatsApp Escape Game.
Proffessor Schnitzel op jacht naar de gouden munt
Met aanwijzingen via Whatsapp help je proffessor Schnitzel om de gouden munt, die verstopt zit in de oude fabriek, terug te vinden. Deze munt is erg veel geld waard! Zorg ervoor dat je binnen 60 minuten ongezien de fabriek in komt, de gouden munt vindt en ook weer buiten het gebouw staat.
Maar let op: er is beveiliging aanwezig dus je zal soms voor afleiding moeten zorgen!
Hoe gaat de Escape Game in zijn werk?
-Na aanmelding via de website logt Laserloods je in op het afgesproken gereserveerde tijdstip met je telefoonnummer
-Op de gereserveerde starttijd zal de game starten en heb je max. 60 minuten om het spel te spelen
– Je kan je met minimaal 2 personen en maximaal 6 personen (mobiele nummers) opgeven
Wil je meer weten of alvast reserveren, dit kan makkelijk via de roze button.
Veel plezier!
Laserloods Amersfoort
Siliciumweg 21
3812 SV Amersfoort
Openingstijden
Zie websitePrijs
€29,95 per teamToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
ijsbellen maken
Een winters kunstwerk van ijsbellen maken? Met dit stappenplan maak je ze zelf.
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfst- of winterweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme chocolademelk! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 12 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.