
Het Alpacabos
Kom heerlijk wandelen met een Alpaca in de bossen en de heide in Lunteren!
Wat tof! Kom gezellig wandelen met alpaca’s. Het AlpacaBos ligt op de Veluwe. Ze worden graag door jouw uitgelaten in het bos. Alpaca’s zijn over het algemeen geen knuffeldieren, maar een paar van de kun je wel knuffelen!
Hoe ziet een wandeling eruit?
Je kiest eerst je alpaca, die je met zijn tweeën deelt. Daarna ga je met je alpaca het bos in. Er is deskundige begeleiding en er zijn verschillende prachtige wandelroutes door het bos. Je hoeft geen echte wandelaar te zijn, want de wandeltocht wordt aangepast wat jij (en de alpaca) leuk vindt. Jullie wandelen in de omgeving van het Luntersche Buurtbosch.
Totaal duurt de activiteit ongeveer 1,5 uur. Na een uur wandelen kun je de alpaca’s voeren.
Kosten
De kosten voor het alpacawandelen zijn €22,50 per persoon (ook voor kinderen en onderbegeleiding van een volwassene).
Het Alpacabos is gevestigd op het terrein van Het Uilenbos. Het restaurant van het Uilenbos heeft een uitgebreide menukaart met diverse pannenkoeken en andere lekkernijen, zoals heerlijke salades, broodjes en goede plate gerechten als kipsaté, spareribs of hamburgers.
Naast lekker eten kunnen kinderen zich ook vermaken in de speeltuin. Hier kunnen ze bijvoorbeeld klimmen en klauteren op de speeltoestellen of spelen in de zandbak. Zo kunnen ouders rustig genieten van hun maaltijd terwijl de kinderen zich vermaken!
Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton!
TIP: De ultieme Kidsproof tips gratis en snel op je scherm! Schrijf je in voor de nieuwsbrief!
Het Alpacabos
Beukenlaan 11
6741 KB Lunteren
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
Leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort
Ben je op zoek naar leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort en Gelderse Vallei? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben leuke adresjes voor je verzameld. Spelen in de buitenlucht samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes, leuker kan het niet worden toch? Have fun!
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sport & Swimming.....Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....
