Het Alpacabos
Kom heerlijk wandelen met een Alpaca in de bossen en de heide in Lunteren!
Wat tof! Kom gezellig wandelen met alpaca’s. Het AlpacaBos ligt op de Veluwe. Ze worden graag door jouw uitgelaten in het bos. Alpaca’s zijn over het algemeen geen knuffeldieren, maar een paar van de kun je wel knuffelen!
Hoe ziet een wandeling eruit?
Je kiest eerst je alpaca, die je met zijn tweeën deelt. Daarna ga je met je alpaca het bos in. Er is deskundige begeleiding en er zijn verschillende prachtige wandelroutes door het bos. Je hoeft geen echte wandelaar te zijn, want de wandeltocht wordt aangepast wat jij (en de alpaca) leuk vindt. Jullie wandelen in de omgeving van het Luntersche Buurtbosch.
Totaal duurt de activiteit ongeveer 1,5 uur. Na een uur wandelen kun je de alpaca’s voeren.
Kosten
De kosten voor het alpacawandelen zijn €22,50 per persoon (ook voor kinderen en onderbegeleiding van een volwassene).
Het Alpacabos is gevestigd op het terrein van Het Uilenbos. Het restaurant van het Uilenbos heeft een uitgebreide menukaart met diverse pannenkoeken en andere lekkernijen, zoals heerlijke salades, broodjes en goede plate gerechten als kipsaté, spareribs of hamburgers.
Naast lekker eten kunnen kinderen zich ook vermaken in de speeltuin. Hier kunnen ze bijvoorbeeld klimmen en klauteren op de speeltoestellen of spelen in de zandbak. Zo kunnen ouders rustig genieten van hun maaltijd terwijl de kinderen zich vermaken!
Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton!
TIP: De ultieme Kidsproof tips gratis en snel op je scherm! Schrijf je in voor de nieuwsbrief!
Het Alpacabos
Beukenlaan 11
6741 KB Lunteren
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Zomervakantie bij Het Groene Huis
Gratis zomeractiviteiten in de natuur bij Het Groene Huis in Amersfoort
Spelen bij de HappyFarm
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, altijd een topplek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort
Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.