
Het Alpacabos
Kom heerlijk wandelen met een Alpaca in de bossen en de heide in Lunteren!
Wat tof! Kom gezellig wandelen met alpaca’s. Het AlpacaBos ligt op de Veluwe. Ze worden graag door jouw uitgelaten in het bos. Alpaca’s zijn over het algemeen geen knuffeldieren, maar een paar van de kun je wel knuffelen!
Hoe ziet een wandeling eruit?
Je kiest eerst je alpaca, die je met zijn tweeën deelt. Daarna ga je met je alpaca het bos in. Er is deskundige begeleiding en er zijn verschillende prachtige wandelroutes door het bos. Je hoeft geen echte wandelaar te zijn, want de wandeltocht wordt aangepast wat jij (en de alpaca) leuk vindt. Jullie wandelen in de omgeving van het Luntersche Buurtbosch.
Totaal duurt de activiteit ongeveer 1,5 uur. Na een uur wandelen kun je de alpaca’s voeren.
Kosten
De kosten voor het alpacawandelen zijn €22,50 per persoon (ook voor kinderen en onderbegeleiding van een volwassene).
Het Alpacabos is gevestigd op het terrein van Het Uilenbos. Het restaurant van het Uilenbos heeft een uitgebreide menukaart met diverse pannenkoeken en andere lekkernijen, zoals heerlijke salades, broodjes en goede plate gerechten als kipsaté, spareribs of hamburgers.
Naast lekker eten kunnen kinderen zich ook vermaken in de speeltuin. Hier kunnen ze bijvoorbeeld klimmen en klauteren op de speeltoestellen of spelen in de zandbak. Zo kunnen ouders rustig genieten van hun maaltijd terwijl de kinderen zich vermaken!
Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton!
TIP: De ultieme Kidsproof tips gratis en snel op je scherm! Schrijf je in voor de nieuwsbrief!
Het Alpacabos
Beukenlaan 11
6741 KB Lunteren
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Meer inspiratie


Op avontuur deze zomer
Ontdek deze zomervakantie het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten!
gratis kinderactiviteiten in de zomervakantie
Kom deze zomer ook spelen, ontdekken en knutselen in het groen!
Vrij zwemmen in de vakantie
Bij het veelzijdige zwembad in Ede kan je je zowel binnen als buiten heerlijk zwemmen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!
Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!