Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Jachthuis Bungalowpark

Bij Het Jachthuis Bungalowpark vier je vakantie midden in de natuur!

De exclusieve villa’s en comfortabele bungalows van het Het Jachthuis zijn een perfecte basis voor vele uitstapjes in Amersfoort of voor eindeloze wandelingen en fietstochten op de Utrechtse Heuvelrug.  Dolfinarium Harderwijk, Dierenpark Amersfoort en Walibi Holland, zijn binnen 5 tot 40 minuten bereikbaar.

Rond de periode van 1850 tot 1870 ging Koning Willen III uit jagen vanaf het terrein Het Jachthuis. De bungalows zijn wel van hedendaagse luxe voorzien, maar de geschiedenis leeft nog steeds voort in het park. Zo heeft het hoofdgebouw, waar nu onder meer de receptie is gevestigd, gediend als stalplaats voor de paarden van de koning.

 
Meer kindvriendelijke verblijfplaatsen vind je op Kidsproof.nl

Het Jachthuis Bungalowpark

Amersfoortsestraat 126B

3769 AN Soesterberg

Mail direct

Mail direct naar Het Jachthuis Bungalowpark

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ontdek oude ambachten in de kerstvakantie

Kom in de kerstvakantie naar het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum en ga terug in de tijd!

Heerlijke Winterkost in de kerstvakantie

Kom in de kerstvakantie naar festival Winterkost: hartverwarmend jeugdtheater festival voor kinderen

Het IJsbeelden Festival

Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!

Ga op avontuur in de kerstvakantie

Ga op ontdekking bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met stoere activiteiten.

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

10x Kerst knutsel ideeën om zelf te maken

Je huis samen met de kids in kerststijl versieren? Maak je eigen kerstdecoratie! Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijm, glitters en knutselmaterialen. We hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.

18x samen genieten met de kids in de kerstvakantie

De kerstvakantie staat weer voor de deur en dat betekent: gezelligheid, feestjes, vrije tijd én leuke uitjes! Niet alleen bij jullie thuis, maar ook in Amersfoort en omgeving is er van alles te doen. Hieronder vind je alvast een paar leuke winterse tips en uitjes voor de komende tijd! Fijne feestdagen!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief