Het Jachthuis Bungalowpark
Bij Het Jachthuis Bungalowpark vier je vakantie midden in de natuur!
De exclusieve villa’s en comfortabele bungalows van het Het Jachthuis zijn een perfecte basis voor vele uitstapjes in Amersfoort of voor eindeloze wandelingen en fietstochten op de Utrechtse Heuvelrug. Dolfinarium Harderwijk, Dierenpark Amersfoort en Walibi Holland, zijn binnen 5 tot 40 minuten bereikbaar.
Rond de periode van 1850 tot 1870 ging Koning Willen III uit jagen vanaf het terrein Het Jachthuis. De bungalows zijn wel van hedendaagse luxe voorzien, maar de geschiedenis leeft nog steeds voort in het park. Zo heeft het hoofdgebouw, waar nu onder meer de receptie is gevestigd, gediend als stalplaats voor de paarden van de koning.
Het Jachthuis Bungalowpark
Amersfoortsestraat 126B
3769 AN Soesterberg
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
100 jaar Fietsend Nederland
Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de Veluwe
Monster Jam in GelreDome
Gigantische trucks, stunts en pure actie – Monster Jam® komt weer naar Arnhem!
Winter kabouterwandeling
Ga je mee op avontuur? Ontdek hoe de kabouters de winter doorbrengen tijdens de winter kabouterwandeling!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Jeugtheater festival Lente-Uitjes
Voorjaarsvakantie, dus tijd voor festival Lente-Uitjes! Tijdens dit vrolijke jeugdtheater festival zie je de tofste voorstellingen vol humor en fantasie: eigenwijze verhalen, herkenbare momenten en een dans- en muziektheaterspektakel voorbij komen.
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
Leuke uitjes voor de voorjaarsvakantie in regio Amersfoort
Het is voorjaarsvakantie en dat betekent een leuke tijd om samen met het hele gezin eropuit te gaan! In regio Amersfoort & Gelderse Vallei is er genoeg te beleven. De leukste uitjes hebben we voor je verzameld. Nieuwsgierig? Lees snel verder!