Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Oude Strandhuis

Geniet van een heerlijk hapje en drankje bij Het Oude Strandhuis aan het Henschotermeer!

Hapje, drankje, ijsje, live muziek & genieten van een zonsondergang! Het kan allemaal bij Het Oude Strandhuis aan het Henschotermeer.

Ga langs bij deze prachtige plek en geniet er van de mooi omgeving, een kopje koffie met appeltaart, een wijntje of vers getapt biertje van brouwerij De Leckere. En voor de lekkere trek is er o.a een pannenkoek, (scharrel) kipburger of een hotdog.

Combineer een dagje zwemmen met een de lekkere hapjes en drankjes van Het Oude Strandhuis.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.

Extra informatie: Om bij het oude Strandhuis te komen parkeer je de auto op een van de parkeerplaatsen bij het Henschotermeer. Het is betaald parkeren. Honden mogen er niet spelen of zwemmen.

Check voor de tijden en tarieven door op de roze websitebutton te klikken.

Tip: wist je dat je in de buurt van het Henschotermeer prachtig over de Lees verder

Het Oude Strandhuis

De Heygraeff 2

3931 MK Woudenberg

Openingstijden zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij de HappyFarm

Klimmen, glijden, skelteren en dieren knuffelen op de boerderij.

Op ontdekking bij het NMM

Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Ontdek oude ambachten in de herfstvakantie

Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel activiteiten in de herfstvakantie

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes voor de herfstvakantie in en om Amersfoort met kinderen

Yes, (bijna) herfstvakantie! Tijd voor leuke uitjes, gezellige avonturen en samen eropuit! Ga dino’s spotten, speuren in de natuur, creatief aan de slag of geniet van een verrassende voorstelling. Binnen én buiten valt er van alles te beleven. Wij hebben de leukste tips voor jullie op een rij gezet.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!