Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lepeltje Lepeltje Festival

Foodtrucks, muziek, kindervertier en meer. Schuif gezellig aan bij Lepeltje Lepeltje in Amersfoort

Lepeltje Lepeltje strijkt in de zomervakantie weer neer in het mooie Amersfoort. Van donderdag 28 augustus t/m zondag 31 augustus kun je met het hele gezin smakelijk genieten in het Burgemeester Brouwerplantsoen.

Breng je smaakpapillen in beweging en kies uit één van de heerlijke gerechten bij de foodtrucks, geniet van live muziek en elektronische tonen en struin langs marktkramen van de Mooie Dingen Markt en ontdek de mooiste pareltjes en schatten. Van handgemaakte kunstwerken tot vintage vondsten: laat je verrassen door al wat de markt te bieden heeft!

Extra activiteiten voor kinderen
Lepeltje Lepeltje is er voor iedereen, dus ook voor je koters! De kleinsten proberen bijvoorbeeld het geheim van het Vlooiencircus te ontrafelen of gaan los in de arcadehal. Het exacte programma volgt nog.

Proef, proost en lepel erop los. Lepeltje Lepeltje is voor iedereen gratis toegankelijk!

Kom je ook? Voor meer info klik je op de roze button.

Locatie: Burgemeester Brouwerplantsoen, Amersfoort
Fotocredits: Goos Hengeveld, Sabine van Nistelrooij 

Lepeltje Lepeltje

Burgemeester Brouwerplantsoen

Amersfoort

Prijs Gratis entree
Mail direct

Mail direct naar Lepeltje Lepeltje

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief