Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bloemen- en fruitpluktuin

Kom bloemen plukken bij de bloemenpluktuin van Land in Zicht!

Zin om buiten wat leuks en creatiefs te doen? Kom dan bloemen plukken bij Land in Zicht! Struin door de kleurrijke tuin en kies de mooiste en kleurrijkste bloemen uit!

Met zorg hebben ze hier een prachtige bloementuin samengesteld, die gezond is voor mens en dier. De insecten vinden hier in de plukweide een voedselparadijs en wij mogen genieten van de vrolijke bloemenpracht!

Stel je eigen bos samen, kies uit de verschillende maten en betaal eenvoudig contant, online of via de qr-code. Alle instructies en de prijzen voor het plukken vind je op de Tuinderij. Speciaal voor kinderen is er ook een klein veldboeket te plukken!

Tip: Je kan er pinnen.

Je kan hier ook heerlijk fruit plukken en lekker een kopje koffie of thee (met wat lekkers) komen drinken!

Voor meer informatie over de bloemen- en fruitpluktuin bij Land in Zicht, klik je op de roze button.

Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens in onze uitagenda!

Land in Zicht

Achterhoekerweg 19

3826 NA Amersfoort

Openingstijden Woensdag, vrijdag en zaterdag van 10:00 tot 16:00 uur
Donderdag van 10:00 tot 20:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Land in Zicht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

48-uur Utrechtse Heuvelrug

Samen eropuit op De Utrechtse Heuvelrug, ontdek deze leuke uitjes met de kids

Zomervakantie bij Het Groene Huis

Gratis zomeractiviteiten in de natuur bij Het Groene Huis in Amersfoort

Zomervakantie tussen de dieren!

Beleef een zomer vol dieren, waterpret en avontuur in DierenPark Amersfoort!

Op ontdekkingsreis in de zomervakantie

Ga op avontuur bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!