Speeltuin ’t Hoorntje
Kom lekker spelen of je kinderfeestje vieren bij Speeltuin 't Hoorntje in Veenendaal!
Aan de Goudsbloemstraat in Veenendaal vind je Speeltuin ’t Hoorntje! Kom je eens gezellig langs om lekker te spelen samen met je vrienden en vriendinnen?
In Speeltuin ’t Hoorntje vind je trampolines, een schip, schommels, glijbanen en nog véél meer leuke speeltoestellen! Je kunt ook lekker taartjes bakken in het zand en ondertussen genieten van het zonnetje.
Wil jij jouw kinderfeestje vieren bij Speeltuin ’t Hoorntje? Dat kan ook! Neem een kijkje op de website voor de mogelijkheden!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Andere leuke uitjes voor kinderen vind je in de rubriek Eropuit!
Speeltuin 't Hoorntje
Gladiolenstraat 28
3905 ZJ Veenendaal
Openingstijden
Maandag en Dinsdag: 15:00 - 17:00Woensdag: 13:30 - 16:30
Donderdag: 15:00 - 17:00
Vrijdag: 13:30 - 16:30
Zaterdag: 13:30 - 16:00
Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfst- of winterweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme chocolademelk! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.