Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin ’t Hoorntje

Kom lekker spelen of je kinderfeestje vieren bij Speeltuin 't Hoorntje in Veenendaal!

Aan de Goudsbloemstraat in Veenendaal vind je Speeltuin ’t Hoorntje! Kom je eens gezellig langs om lekker te spelen samen met je vrienden en vriendinnen?

In Speeltuin ’t Hoorntje vind je trampolines, een schip, schommels, glijbanen en nog véél meer leuke speeltoestellen! Je kunt ook lekker taartjes bakken in het zand en ondertussen genieten van het zonnetje.

Wil jij jouw kinderfeestje vieren bij Speeltuin ’t Hoorntje? Dat kan ook! Neem een kijkje op de website voor de mogelijkheden! 

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton. 

Andere leuke uitjes voor kinderen vind je in de rubriek Eropuit!

Speeltuin 't Hoorntje

Gladiolenstraat 28

3905 ZJ Veenendaal

Openingstijden Maandag en Dinsdag: 15:00 - 17:00
Woensdag: 13:30 - 16:30
Donderdag: 15:00 - 17:00
Vrijdag: 13:30 - 16:30
Zaterdag: 13:30 - 16:00
Prijs Zie roze websitebutton.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuw

Speltocht door Amersfoort

Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.

Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling

Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Herfstvakantie bij de HappyFarm

Klimmen, glijden, skelteren en dieren knuffelen op de boerderij.

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Herfststukjes- jeugdtheater in de herfstvakantie

Vier de herfstvakantie met jeugdtheaterfestival Herfststukjes! Laat je verrassen door vrolijke peutervoorstellingen, grappige familievoorstellingen en mooie verhalen vol fantasie, muziek, dans en verwondering. Voor kleine kijkers, beginnende pubers én natuurlijk voor ouders, opa’s en oma’s.

Hilversum Herfstspecial

Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!