Stadspark en moestuin
Er is altijd iets leuks te beleven Bij Elisabeth Groen in het park of in de toffe moestuin!
Er gebeurt altijd wat in het park Elisabeth Groen! Je kunt het park op verschillende manieren beleven. Al wandelend, spelend en struinend ontdek je het landschap en de natuur en leer je het park op verschillende manieren kennen. Iedere week zijn er toffe activiteiten voor kids.
Elisabeth groen is een uniek stadspark in vele opzichten. Zo is het park van de mensen en door en voor bewoners ontwikkeld. Maar ook andere ‘objecten’ en ‘gebieden’ hebben een uniek verhaal. Er liggen diverse ontdek routes in het park en elke eerste zaterdag van de maand zijn er natuurwerkdagen voor kinderen.
Moestuin
De kindertuin is een mooie tuin met groenten, fruit, kruiden en bloemen die onderhouden wordt door kinderen. Jullie onderhouden de kindertuin door te zaaien, te verplanten, te wieden en uiteindelijk te oogsten. Ondertussen kijken jullie ook welke beestjes op en in de grond zitten, rond kruipen of vliegen. Elke dinsdagmiddag werkt een vast groepje kinderen van 7 tot 11 jaar met twee vrijwilligers in de tuin. Tof he!
Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton!
Tip: Iedere week zijn er leuke natuur activiteiten voor de kids bij Elisabeth Groen. Neem je eens een kijkje?
Stichting Elisabeth Groen
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonLijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Zomerpaleis Het Loo
Een zomer vol spelen en ontdekken bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Klimbos Harderwijk
Klaar voor een avontuur tussen de bomen? Kom naar Klimbos Harderwijk, hét familieklimbos op de VeluweBlogs & inspiratie
Alle blogs
12x leuke uitjes op Veluwe
Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.