Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stadspark en moestuin

Er is altijd iets leuks te beleven Bij Elisabeth Groen in het park of in de toffe moestuin!

Er gebeurt altijd wat in het park Elisabeth Groen! Je kunt het park op verschillende manieren beleven. Al wandelend, spelend en struinend ontdek je het landschap en de natuur en leer je het park op verschillende manieren kennen. Iedere week zijn er toffe activiteiten voor kids. 

Elisabeth groen is een uniek stadspark in vele opzichten. Zo is het park van de mensen en door en voor bewoners ontwikkeld. Maar ook andere ‘objecten’ en ‘gebieden’ hebben een uniek verhaal. Er liggen diverse ontdek routes in het park en elke eerste zaterdag van de maand zijn er natuurwerkdagen voor kinderen.

Moestuin
De kindertuin is een mooie tuin met groenten, fruit, kruiden en bloemen die onderhouden wordt door kinderen. Jullie onderhouden de kindertuin door te zaaien, te verplanten, te wieden en uiteindelijk te oogsten. Ondertussen kijken jullie ook welke beestjes op en in de grond zitten, rond kruipen of vliegen. Elke dinsdagmiddag werkt een vast groepje kinderen van 7 tot 11 jaar met twee vrijwilligers in de tuin. Tof he!
 
Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton!

Tip: Iedere week zijn er leuke natuur activiteiten voor de kids bij Elisabeth Groen. Neem je eens een kijkje? 

Stichting Elisabeth Groen

Openingstijden Zie roze websitebutton
Prijs Zie roze websitebutton

Meer inspiratie

Grebbelinie speurtocht!

Ontdek het Grebbelinie Bezoekerscentrum in Renswoude met een interactieve speurtocht voor jou en de kids

Stairway to..?

Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.

Nieuw! Music Machines & Me

Vier de meivakantie in Museum Speelklok met een nieuwe presentatie en muzikale workshops!

Meivakantie activiteiten en eierenspeurtocht

Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel leuke workshops in de meivakantie!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum

In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief