Blotevoetenpad
Kom naar het blotevoetenpad bij Stichting Natuurcentrum Veluwe en maak je eigen voetafdruk!
Speciaal voor de allerkleinsten heeft Natuurcentrum Veluwe iets leuks: een blotevoetenpad! Schoenen uit en met je blote voeten door de natuur struinen, dat is pas leuk!
Voel met je blote voeten het verschil tussen een bodem van houtsnippers, zand, bladeren of dennenappels. Ben jij nog lang niet uitgespeeld? Maak je eigen voetafdruk en ontdek of je net zo ver kan springen als een haas of een eekhoorn!
Een heerlijke middag in de natuur, leuk voor jong en oud. Veel plezier!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Heb je een jarige of ben je op zoek naar een supergaaf kinderfeestje? Neem dan een kijkje op onze Kinderfeestjespagina!
Stichting Natuurcentrum Veluwe
Groot Ginkelseweg 2a
6718 SL Ede
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
48-uur Utrechtse Heuvelrug
Samen eropuit op De Utrechtse Heuvelrug, ontdek deze leuke uitjes met de kids
Op ontdekkingsreis in de zomervakantie
Ga op avontuur bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen op het Bouw en Infra Park in Harderwijk.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!