Zwembad de Peppel
Kom discozwemmen, leer snorkelen, glijd van de glijbaan of haal je zwemdiploma bij Zwembad De Peppel
Roetsjen van de waterglijbanen, bommetjes maken in het wedstrijdbad, met de kleintjes in het speelbad of heerlijk ontspannen in de bubbelstrook. In zwembad De Peppel in Ede kun je alle kanten op!
Kies zelf welk geluid en lichteffecten je wilt hebben op de interactieve glijbaan. De spectaculaire ‘cone’ zorgt voor een avontuurlijke afdaling. Voor de allerkleinsten is er een familieglijbaan waar de kinderen rustig vanaf kunnen glijden.
In het zwembad kan je niet alleen zwemmen of zwemles nemen, maar ook een kinderfeestje geven, disco zwemmen of woensdag- en vrijdagmiddag meedoen met Aquakids; survivallessen, apenkooien, estafette races, glijbaan races, snorkelen en diverse balspellen spelen.
Peutermoment
Speciaal voor de allerkleinsten zijn er aantal ochtenden een rustig peutermoment om samen de waterwereld te ontdekken. Ga van de kleine waterglijbaan, speel met emmertjes water of ga bubbelen in ondiep water in de bubbelwaterstrook.
De watertemperatuur van 31ºC voelt aangenaam warm aan, dus heerlijk spelen en ontspannen tegelijk voor je peuter! Ook oma’s en opa’s kunnen met hun kleinkinderen komen spetteren. Aanmelden is niet noodzakelijk.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton
Zwembad de Peppel
Peppelensteeg 17
6715 CV Ede
Openingstijden
Klik hiervoor op de roze button voor meer informatiePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Heerlijke Winterkost in de kerstvakantie
Kom in de kerstvakantie naar festival Winterkost: hartverwarmend jeugdtheater festival voor kinderen
Kerstvakantie in het Mediamuseum
Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering
Spelen in de kerstvakantie
In de kerstvakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom spelen en springen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x samen genieten met de kids in de kerstvakantie
De kerstvakantie staat weer voor de deur en dat betekent: gezelligheid, feestjes, vrije tijd én leuke uitjes! Niet alleen bij jullie thuis, maar ook in Amersfoort en omgeving is er van alles te doen. Hieronder vind je alvast een paar leuke winterse tips en uitjes voor de komende tijd! Fijne feestdagen!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
10x Kerst knutsel ideeën om zelf te maken
Je huis samen met de kids in kerststijl versieren? Maak je eigen kerstdecoratie! Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijm, glitters en knutselmaterialen. We hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.