Lasergamen bij Laser-Pret
Bij Boerderij-Pret in Ermelo kun je ook Indoor Lasergamen! Een leuke en sportieve activiteit.
Heb je altijd al eens een keer willen lasergamen met je verjaardag? Laser-Pret in Ermelo biedt een aantal voordelen;
– het is goedkoop
– je krijgt een goede instructie
– je krijgt onbeperkt munitie
– de laserstralen zijn veilig
– je krijgt geen pijn of blauwe plekken bij het schieten (zoals bij paintballen)
– je hebt altijd een privéveld
– bij Boerderij Pret kan je ook wat eten, in combinatie met een arrangement.
Wat houdt het lasergamen in? Je speelt met je groep, minimaal 6 personen (kinderen vanaf 7 jaar en ouder…ook volwassenen). Bij binnenkomst krijg je een overall aan. Vervolgens krijg je instructie over het wapen en speluitleg. Na de eerste sessie is er een pauze van ongeveer een kwartier om eventueel wat te kunnen eten en drinken. Na de pauze begin je met de tweede sessie.
Laser-Pret adviseert om minimaal 2 sessies te boeken om optimaal te kunnen genieten van het lasergame spel.
Meer eropuit-tips met kinderen vind je op Kidsproof.nl
Laser-Pret
Oude Telgterweg 251
3853 PG Ermelo
Openingstijden
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Samen zondag op De Utrechtse Heuvelrug
Spelen, chillen en ontdekken: alles kan op De Heuvelrug. Een heerlijk uitje voor het hele gezin!
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.
Gratis voorstellingen voor kids bij theater Flint
Kom een gluren met je kinderen in het theater en geniet van voorstellingen vol met muziek, dans avontuur, fantasie en meer! Verbreed je horizon en laat je verrassen door drie gratis jeugdvoorstellingen in theater Flint.
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.