Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Holiday in Spakenburg

Holiday in Spakeburg bevindt zich vlak bij het centrum en de historische haven van Spakenburg.

De 2 vakantiewoningen staan in het oudste gedeelte van Spakenburg. Op nog geen 500 meter van de huizen vind je winkels, terrasjes en de historische haven.

De woningen zijn geschikt voor 4 personen. Op de begane grond vind je de woonkamer met keuken, toilet en berging. Op de bovenverdieping zijn 2 slaapkamers, een met een tweepersoons bed en een met 2 eenpersoons bedden en een badkamer. In de woningen kun je gebruik maken van Wifi. De huisjes kunnen vanaf 3 nachten gehuurd worden.

Holiday in Spakenburg

3752 VB Spakenburg

Prijs vanaf € 140,00
Mail direct

Mail direct naar Holiday in Spakenburg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Kidsproof Kids & Teens Event

Kom naar het gratis Kidsproof Kids & Teens Event. Met super veel toffe kinderactiviteiten!

Gratis nieuwsbrief met tips

Wil jij de leukste Kidsproof tips en uitjes in regio Amersfoort & Gelderse Vallei ontvangen?

Nieuw: Kamperen bij een speelboerderij

Overnacht in safaritent of in je eigen kampeermiddel op deze leuke speelboerderij op de Veluwe!

100 jaar Fietsend Nederland

Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de Veluwe

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x de leukste dierenuitjes in de Gelderse Vallei

Ben jij ook zo gek op dieren en heb jij zin in een onvergetelijk dagje uit? Wij hebben 6 leuke dierenuitjes in de Gelderse Vallei voor je op een rijtje gezet. Met deze tips weet je zeker dat het een dag wordt om nóóit meer te vergeten! O ja, ook leuk voor (groot)ouders... Lees je mee?

5x leuke natuurspeeltuinen

De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.

10x restaurants om te lunchen mét speelhoek

Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes bij jou in de buurt? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief