
Tennissen bij LTC Vathorst
Tenniskids is voor kinderen van 4 tot 12 jaar om spelenderwijs te leren tennissen.
Tenniskids is een lesprogramma van kinderen van 4 tot 12 jaar, om spelenderwijs te leren tennissen, waarbij spelplezier en het ontwikkelen van vaardigheden voorop staan. Met speciale lesmaterialen, aangepaste baanlengtes en speciale ballen bereiken we de belevingswereld van de jongste kinderen op een leuke manier. In drie stappen worden kinderen voorbereid op het echte tennisspel op een hele baan; van rood via oranje naar groen.
Uiteindelijk leren de kinderen spelen op de grote baan. Ze zijn groter en sterker. Hun techniek en tactiek worden verder ontwikkeld en wedstrijden gaan een belangrijkere rol spelen als voorbereiding op het competitie tennis Het meest belangrijk blijft wel het plezier wat kinderen aan tennis beleven!!!!!
LTC Vathorst is een jonge gezellige familievereniging met een recreatief karakter. Maar natuurlijk komt ook de prestatiegerichte tennisser aan z’n trekken. Naast de clubkampioenschappen is er elk jaar een open toernooi. De club doet mee aan de externe competitie en er is een interne wintercompetitie. Daarnaast biedt de vereniging volop lesmogelijkheden van hoog gekwalificeerde trainers en is er een wekelijkse toss waar leden van verschillende speelsterktes met elkaar spelen.
Na het tennissen is het goed toeven op het gezellige overdekte terras of in het clubhuis, natuurlijk met een hapje en een drankje. LTC Vathorst heeft nog geen wachtlijst.
Voor de tenniskids mogelijkheden bij LTC Vathorst kun je contact opnemen met Joost Basting, Tel 06 – 215 823 71.
Meer sportclubs voor kinderen vind je op Kidsproof.nl
Meer inspiratie


Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort
Krav Maga voor kids
Zelfvertrouwen krijgen, voor je zelf opkomen en je lekker fit voelen? Geef je op voor Kids Krav Maga!
Zwemles in Vathorst
Kom bij R&A Sports & Swimming Vathorst in kleine groepjes met persoonlijke aandacht je ABC halen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
9 x leuke pluktuinen in en om Amersfoort
Geniet jij ook zo van de zomer? Alles groeit en bloeit. Je hebt vast ook al die prachtige bloemen en bramenstruiken langs de kant van de weg zien staan. Wij worden er altijd heel vrolijk van! Wat superleuk is, om samen met je kids bloemen of fruit te plukken bij een pluktuin.
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sport & Swimming.....Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....
