Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Skiën in Soesterberg

Leer skiën of snowboarden, of verbeter je vaardigheden bij Skicentrum Soesterberg.

De ski- en snowboardschool van Skicentrum Soesterberg heeft voor een ieder wat te bieden. Skiles voor mensen die nog nooit geskiet hebben, en ook voor de doorgewinterde cracks.

Plezier staat hoog in het vaandel en de kwaliteit van de lessen zijn aansprekend, dankzij een ervaren team van leraren, die zelf jaarlijks bijgeschoold worden in de modernste technieken en methodieken.

Omdat het skien op een kunst-skibaan moeilijker is dan in de echte sneeuw, leren de cursisten de verschillende technieken beter aan, waardoor het later in de sneeuw veel gemakkelijker gaat. Met meer ervaring en een betere techniek wordt het allemaal ineens veel ontspannender en zul je merken dat je het dan ook veel langer volhoudt. En dat geeft op zijn beurt weer meer plezier!
Skicentrum Soesterberg heeft ook Snowtubes, dit zijn ”speciaal ontwikkelde” banden waarmee je met duizelingwekkende snelheden tot wel 75 km per uur naar beneden suist in een speciaal daarvoor aangelegde parcours. Snowtubing is een activiteit voor jong en oud en uitermate geschikt voor het welslagen van bijvoorbeeld een kinderfeestje.

Meer tips voor een actief kinderuitje vind je op Kidsproof.nl

Skicentrum Soesterberg

Kerklaan

Soesterberg

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 12.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 23.00 uur
Zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Skicentrum Soesterberg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Speeltuin, terras en een prachtige omgeving

Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant Soesterdal

100 jaar Fietsend Nederland

Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de Veluwe

Monster Jam in GelreDome

Gigantische trucks, stunts en pure actie – Monster Jam® komt weer naar Arnhem!

Winter kabouterwandeling

Ga je mee op avontuur? Ontdek hoe de kabouters de winter doorbrengen tijdens de winter kabouterwandeling!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Stoere uitjes in regio Amersfoort

Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

Leuke uitjes voor de voorjaarsvakantie in regio Amersfoort

Het is voorjaarsvakantie en dat betekent een leuke tijd om samen met het hele gezin eropuit te gaan! In regio Amersfoort & Gelderse Vallei is er genoeg te beleven. De leukste uitjes hebben we voor je verzameld. Nieuwsgierig? Lees snel verder!

Jeugtheater festival Lente-Uitjes

Voorjaarsvakantie, dus tijd voor festival Lente-Uitjes! Tijdens dit vrolijke jeugdtheater festival zie je de tofste voorstellingen vol humor en fantasie: eigenwijze verhalen, herkenbare momenten en een dans- en muziektheaterspektakel voorbij komen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief