Skiën in Soesterberg
Leer skiën of snowboarden, of verbeter je vaardigheden bij Skicentrum Soesterberg.
De ski- en snowboardschool van Skicentrum Soesterberg heeft voor een ieder wat te bieden. Skiles voor mensen die nog nooit geskiet hebben, en ook voor de doorgewinterde cracks.
Plezier staat hoog in het vaandel en de kwaliteit van de lessen zijn aansprekend, dankzij een ervaren team van leraren, die zelf jaarlijks bijgeschoold worden in de modernste technieken en methodieken.
Omdat het skien op een kunst-skibaan moeilijker is dan in de echte sneeuw, leren de cursisten de verschillende technieken beter aan, waardoor het later in de sneeuw veel gemakkelijker gaat. Met meer ervaring en een betere techniek wordt het allemaal ineens veel ontspannender en zul je merken dat je het dan ook veel langer volhoudt. En dat geeft op zijn beurt weer meer plezier!
Skicentrum Soesterberg heeft ook Snowtubes, dit zijn ”speciaal ontwikkelde” banden waarmee je met duizelingwekkende snelheden tot wel 75 km per uur naar beneden suist in een speciaal daarvoor aangelegde parcours. Snowtubing is een activiteit voor jong en oud en uitermate geschikt voor het welslagen van bijvoorbeeld een kinderfeestje.
Meer tips voor een actief kinderuitje vind je op Kidsproof.nl
Skicentrum Soesterberg
Kerklaan
Soesterberg
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 12.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 23.00 uur
Zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Kinderboerderij Veenweide
Bij Balans kinderboerderij Veenweide valt altijd wat te beleven tussen de dieren of in de speeltuin
Stoere buitenactiviteiten
Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten!
Lepeltje Lepeltje Festival Amersfoort
Foodtrucks, muziek, kindervertier en meer. Schuif gezellig aan bij Lepeltje Lepeltje tijdens PinksterenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!
Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!
Leuke tips voor Hemelvaart
Alweer een fijn lang weekend vrij! Speciaal voor Hemelvaart hebben we tips en uitjes voor je verzameld voor uit en thuis. Als je op pad gaat met de kinderen check dan even de openingstijden of ontdek lokale pareltjes (daarvoor staan op deze site een heleboel tips). Een vrolijk Hemelvaartweekend!