Discozwemmen in Bunschoten
Elke vrijdag is er disco zwemmen in zwembad de Duker in Bunschoten.
Iedere vrijdag van de maanden oktober tot en met maart is er disco zwemmen in zwembad de Duker in Bunschoten. Je kan er ook je verjaardagsfeestje houden tijdens het disco zwemmen.
Om er een spetterend feest van te maken is er leuke muziek, veel speelmateriaal, flitsende lampen en een stoere stormbaan om overheen te rennen.
Of maak een spetterende trip door de super glijbaan! Er zijn vier programma’s die gedraaid kunnen worden terwijl je van de glijbaan afgaat. Je hoort geluiden en ziet flitslichten. Kom het snel beleven!
Liever iets anders doen? Kijk op onze Uitagenda.
Zwembad de Duker
Bikkersweg 96
3752 WV Bunschoten-Spakenburg
Openingstijden
Zie website de Duker
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Ga mee op ontdekking in de meivakantie
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?
Meivakantie activiteiten en eierenspeurtocht
Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel leuke workshops in de meivakantie!
Stairway to..?
Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.